دسته‌بندی نشده

هشدار پیشکسوت تیم فوتبال استقلال به فرهاد مجیدی | درست است


درست است که استقلال با تیم دوم جدول پنج امتیاز اختلاف دارد، ولی این مسئله تضمین کننده قهرمانی نخواهد بود.

– منصور رشیدی درباره بحث سرباز شدن سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند دو مدافع تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: باید از مدیران استقلال پرسید که آیا اطلاع داشتند چه زمانی قرار است این دو بازیکن به سربازی بروند یا نه.

اتفاقی که برای یزدانی و مرادمند افتاد برمی گردد به کارهای نادرست مدیران قبلی که قراردادها را بستند یا تمدید کردند.

سربازی برای جوانان است و همه باید این دوره را سپری کنند، ولی فکر می کنم می توانستند با تبصره ای اجازه بدهند این دو سه ماه باقیمانده از لیگ را بازی کنند و سپس به خدمت مقدس سربازی اعزام شوند.

البته این موضوع در اختیار حوزه نظام وظیفه است.

وی در مورد اختلاف پنج امتیازی استقلال با پرسپولیس در آستانه بازی های هفته بیستم لیگ برتر فوتبال، تصریح کرد: بازیکنان استقلال از هفته پانزدهم به بعد به دلیل ابتلای بسیاری از آنها به ویروس کرونا از لحاظ جسمی و روحی اُفت کردند.

مقصر فرهاد مجیدی و بازیکنان نبودند و ویروس کرونا تأثیر منفی خودش را گذاشته بود.

استقلال پس از ابتلای بازیکنان به ویروس کرونا در چند بازی بد بود، ولی در دیدار با فجر سپاسی بهتر عمل کرد.

اختلاف پنج امتیازی با وجود 11 بازی باقیمانده تا پایان فصل هنوز تضمینی برای قهرمانی نیست، چرا که دو اشتباه در دو بازی می تواند فاصله امتیازها را از بین ببرد.

نتیجه دربی قبل از شروع سال جدید نیز می تواند تأثیرگذار باشد، چون اگر استقلال مساوی کند یا برنده شود بالای 50 درصد شانس قهرمانی خواهد داشت.

کلید واژه ها: استقلالتیم فوتبال استقلالبازیفوتبال استقلالبازی های هفته بیستم لیگ برترپیشکسوت تیم فوتبال استقلالمدافع تیم فوتبال استقلالسربازتیم فوتبالسربازیفوتبالهفته بیستم لیگ برترمحمدحسین مرادمندخدمت مقدس سربازیمدافع تیم فوتبالمرادمندمدیران استقلالبازیکنیزدانیمدیرانامتیازاختلافسیاوش یزدانیمنصور رشیدیفرهاد مجیدینظام وظیفههفته بیستمباقیماندهقرارپرسپولیسمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.