واکنش کپا به انتقادات از عملکردش مقابل لیورپول | سنگربان
دسته‌بندی نشده

واکنش کپا به انتقادات از عملکردش مقابل لیورپول | سنگربان


سنگربان تیم فوتبال چلسی درباره نمایش ضعیفش در ضربات پنالتی فینال جام اتحادیه انگلیس توضیحاتی را ارائه کرد.

– ، کپا آریسابالاگا دروازه بان تیم فوتبال چلسی سکوتش را پس از شنیدن کلی انتقاد از عملکردش در بازی شب گذشته (یکشنبه) آبی پوشان لندن برابر لیورپول در فینال جام اتحادیه شکست.

سنگربان اسپانیایی در دقیقه 120 به میدان رفت و جای ادوارد مندی را گرفت تا به چلسی برای پیروزی در ضربات پنالتی ها کمک کند.

او اما نه تنها هیچ کدام از 11 ضربه پنالتی حریف را مهار نکرد، بلکه ضربه خودش را هم به هدر داد و به این ترتیب مسبب شکست آبی پوشان لندن شد.

همین موضوع سبب شد که او به شدت مورد انتقاد واقع شود.

توماس توخل سرمربی تیم هم از گزند انتقادات در امان نبود؛ به خصوص که او در حالی تصمیم به تغییر دروازه بان تیمش گرفت که مندی جزو بهترین بازیکنان چلسی در طول وقت های عادی و اضافه بود.

کپای 27 ساله در صفحه شخصی خود در شبکه های اجتماعی نوشت: فراز و نشیب وجود دارد.

بعد از این همه تلاش در این تورنمنت ناراحتم که پایانش اینگونه رقم خورد.

ما اما به تلاش مان ادامه می دهیم.

از خانواده چلسی به خاطر حمایت شان تشکر می کنم.

چلسی در صورت پیروزی می توانست به سومین تیم پرافتخار جام اتحادیه انگلیس تبدیل شود و دومین قهرمانی اش در سال 2022 بعد از فتح جام جهانی باشگاه را کسب کند که این اتفاق رخ نداد.

جام اتحادیه انگلیس لیورپول در ماراتن پنالتی ها چلسی را شکست داد و قهرمان شد
کلید واژه ها: تیم فوتبال چلسیانتقادضربات پنالتیجام اتحادیهتیم فوتبالدروازه بانپنالتیجام اتحادیه انگلیسانتقاداتچلسیکپا آریسابالاگابهترین بازیکناناتحادیهلیورپولفوتبالدروازهادوارد مندیضربه پنالتیپوشانفینالتوماس توخلاسپانیاییبازیشکستمندیضربهبازیکنانلندنپیروزیسرمربیمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.