آمار خیره‌کننده ژاوی در ماه فوریه / بارسا به دوران اوج خود بازگشت؟ - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
دسته‌بندی نشده

آمار خیره‌کننده ژاوی در ماه فوریه / بارسا به دوران اوج خود بازگشت؟ – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته در چارچوب رقابت‌های لالیگا، بارسلونا در دیداری جذاب و تماشایی مقابل اتلتیک بیلبائو به برتری رسید و نمایشی درخشان از خود به اجرا گذاشت. تیم ژاوی توانست با ۴ گل نماینده ایالت باسک را درهم کوبد و انتقام شکست در کوپادل‌ری را بگیرد.

بارسلونا پس از پنجره نقل و انتقالاتی و خرید بازیکنانی چون تراوره، اوبامیانگ، تورس و الوز کاملا متحول شده و توانسته به یکی از قدرتمندترین تیم‌های اسپانیا نام گیرد. از زمان ژاوی، بارسلونا ۱۳ بازی انجام داده و توانسته آمار ۸ برد ، ۴ تساوی و یک باخت را به ثبت رساند. آنها ۲۸ امتیاز در ۱۳ بازی بدست آوردند ، در حالی که بارسای کومان در ۱۳ بازی اول خود تنها ۱۷ امتیاز بدست آورد.

از طرف دیگر بارسلونا در ماه فوریه آمار خیره کننده از خود به جا گذاشت و توانست تیم‌های بزرگ اروپا را شکست دهد. آنها مقابل اتلتیکومادرید، والنسیا، ناپولی و اتلتیک بیلبائو ۴ گل به ثمر رساندند و توانستند در خط تهاجمی که مدت‌ها زیر نظر کومان به ضعف بزرگ تیم بدل شده بود، یک تحول بزرگ به وجود آورند.

بارسلونا اکنون در یک قدمی رسیدن به رده سوم جدول لالیگاست و قصد دارد در لیگ اروپا نیز تمام توان خود را برای قهرمانی به کار گیرد. آنها در این رقابت پس از حذف ناپولی باید به مصاف گالاتاسرای بروند.

انتهای پیام/منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.