دسته‌بندی نشده

تساوی سپاهان و تراکتور در تبریز | هفته بیستم مسابقات فوتبال


هفته بیستم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور با تساوی تیم های تراکتور تبریز و سپاهان اصفهان آغاز شد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری خبرآنلاین”، در نخستین بازی هفته بیستم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور تیم های تراکتور تبریز و سپاهان اصفهان از ساعت 14:30 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه شهید سلیمانی تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی 2 – 2 به پایان رسید.

پیمان بابایی و محمد عباس زاده در دقایق 1+45 و 70 برای تراکتور و محمدرضا حسینی و میلاد جهانی در دقایق 40 و 89 برای سپاهان گلزنی کردند تا عایدی دو تیم از این بازی تنها یک امتیاز باشد.

قضاوت دیدار تراکتور تبریز – سپاهان اصفهان بر عهده یاسر همرنگ بود که این داور به جلال الدین علی محمدی و گئورگی ولسیانی از سپاهان کارت زرد نشان داد.

ارطغرول ساغلام مربی جدید تراکتور که امروز خبر امضای قراردادش با این باشگاه منتشر شد، از جایگاه ویژه تماشاگر بازی تراکتور – سپاهان بود.

همچنین محرم نویدکیا که اخیراً در دو مرحله از هدایت سپاهان استعفا کرده بود، بعد از حضور دوباره در اردوی زردپوشان، در این بازی از کنار زمین تیمش را هدایت کرد.

تساوی دو تیم در این بازی نشان می دهد که شوک وارده به هر دو تیم خیلی جواب نداده است.

بیشتر بخوانید:
کلید واژه ها: مسابقات فوتبال لیگ برترتراکتورسپاهان اصفهانتراکتور تبریزسپاهانباشگاه های کشورتیم های تراکتورفوتبال لیگ برترمسابقات فوتبالتبریزورزشگاه شهید سلیمانیهفته بیستمباشگاه هایجلال الدین علی محمدیباشگاهاصفهانتساویلیگ برترمسابقاتمحمد عباس زادهمحمدرضا حسینیبازیمحمدفوتبالشهید سلیمانیپیمان باباییمیلاد جهانیدیدارامروزیاسر همرنگمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.