جانشین کاسمیرو در بازی پاری سنت ژرمن-رئال مادرید
دسته‌بندی نشده

جانشین کاسمیرو در بازی پاری سنت ژرمن-رئال مادرید


دو هفته پیش رئال مادرید بازی رفت یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان برابر پی اس جی را با یک گل واگذار کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ بازی به دقیقه 94 رسیده بود و کهکشانی ها یک تساوی با ارزش را کسب کرده بودند که کیلیان امباپه با حرکت فوق العاده خود توانست گل برتری را به ثمر برساند. چهارشنبه هفته بعد در برنابئو رئال باید این شکست را جبران کند در حالی که دو مهره ارزشمندش یعنی کاسیمیرو و فرلاند مندی را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت.

هر دو بازیکن با دریافت کارت زرد، بازی برگشت را از دست دادند. در رئال تردیدهای زیادی برای پر کردن جای خالی کاسیمیرو وجود داشت. هافبک برزیلی در هفت سال گذشته مهره همیشه ثابت تیم در پست هافبک دفاعی بوده و باشگاه هرگز بازیکنی به‌عنوان رقیب برای او جذب نکرد.

طبق ادعای مارکا، کارلو آنچلوتی سرمربی رئال در نهایت تصمیم گرفته در بازی برگشت از فده والورده به جای کاسیمیرو استفاده کند. ستاره اروگوئه‌ای در بازی اخیر رئال برابر رایووایکانو  در نیمه دوم جانشین کاسیمیرو شد و با ورودش به میدان، روند بازی را به سود رئال تغییر داد. با اطمینان می‌توان گفت که روز بازی برگشت در خط هافبک رئال، تونی کروس، لوکا مودریچ و فده والورده حاضر خواهند بود.

این در حالی است که کارلتو گزینه‌هایی چون دنی سبایوس و ادواردو کاماوینگا را نیز در دسترس می‌بیند. 

والورده در 35 دقیقه بازی برابر رایو 25 پاس صحیح داد و 4 توپگیری موفق نیز داشت. مهمتر از این آمارها باید گفت که والورده با ورودش به زمین، شکل بازی رئال را بهتر کرد و این تیم توانست تسلط بیشتری روی میزبان پیدا کند. اتفاقی که منجر به ثبت گل دقیقه 82 کریم بنزما شد.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.