نشست هم اندیشی اعضای هیات رییسه با روسای هیات های فوتبال استان ها
دسته‌بندی نشده

نشست هم اندیشی اعضای هیات رییسه با روسای هیات های فوتبال استان ها


نشست هم اندیشی اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال با روسای هیات های استان ها امروز در هتل آکادمی مرکز ملی فوتبال برگزار شد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس، سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعضای هیات رییسه و روسای هیات های فوتبال در این نشست صمیمی پیرامون آخرین شرایط فدراسیون، موضوعات مرتبط با اساسنامه ، تعاملات و همکاری های فدراسیون و استان ها گفت و گو کردند.

سید میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون در بخش پایانی این نشست ضمن قدردانی از حضور روسای هیات ها در این جلسه هم اندیشی گفت: تنها هدف هیات رییسه در این مقطع سربلندی و موفقیت همچنین پیشرفت و تعالی فوتبال کشور است.

هر تصمیمی که از جانب هیات رییسه اتخاذ شده هیچ هدف و فلسفه ای به جز حافظت از منافع فوتبال ندارد و ما به عنوان نمایندگان مجمع از حق قانونی شما با استناد به  اساسنامه فدراسیون استفاده می کنیم تا بهترین اتفاقات برای فوتبال کشور رقم بخورد.

سرپرست فدراسیون فوتبال گفت: من در این جایگاه خدمتگذار جامعه فوتبال و اعضای مجمع هستم و خودم را ملزم به پاسخگویی می دانم و تلاش می کنم فعالیت های فدراسیون به صورت کاملا شفاف و با رعایت مصالح فوتبال کشور دنبال شود.

امیدوارم هیات های استانی و همه اعضای مجمع نیز در این مسیر به هیات رییسه کمک کنند تا بتوانیم به فوتبال کشور کمک کنیم.

روسای هیات های فوتبال استان ها نیز با تاکید بر ضرورت هم اندیشی پیرامون موضوعات کلان و امور مرتبط با فدراسیون فوتبال از برگزاری این جلسه تشکر کردند.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: فدراسیونهیات رییسهفوتبالهیاتفدراسیون فوتبالنشست هم اندیشیهم اندیشیهیات رییسه فدراسیون فوتبالاعضای هیات رییسه فدراسیوناستان هاهیات رییسه فدراسیوناساسنامه فدراسیوننشستاساسنامهاستانمرکز ملی فوتبالبرگزارمیرشاد ماجدیفوتبال کشورصمیمیهتل آکادمینشست صمیمینمایندگانخبرگزاریگفت و گوقدردانیاستفادهپیشرفتموفقیتآکادمیمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.