شوک FIFA و UEFA به روس ها | جام جهانی از دست روسیه پرید | فیفا
دسته‌بندی نشده

شوک FIFA و UEFA به روس ها | جام جهانی از دست روسیه پرید | فیفا


فیفا و یوفا تصمیم جدیدی درخصوص فوتبال روسیه اتخاذ کردند.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازهمشهری آنلاین، سایت فیفا با انتشار بیانیه ای رسمی اعلام کرد تمام فعالیت های فوتبالی کشور روسیه در رده ملی و باشگاهی به حالت تعلیق در آمد و این کشور هیچ نماینده ای تا اطلاع ثانوی در فوتبال دنیا نخواهد داشت.

در بخشی از این بیانیه آمده است: پس از تصمیمات اولیه اتخاذ شده توسط فیفا و کمیته اجرایی یوفا، بار دیگر تصمیمات جدید برای این موضوع در نظر گرفته شد که به طور کامل اجرایی می شود.

طبق این تصمیم، فیفا و یوفا امروز با هم تصمیم گرفتند که همه تیم های روسی، اعم از تیم های ملی یا تیم های باشگاهی، از حضور در مسابقات تا اطلاع ثانوی تعلیق شوند.

این تصمیمات امروز توسط دفتر شورای فیفا و کمیته اجرایی یوفا که بالاترین ارگان های تصمیم گیری هر دو نهاد هستند به طور فوری گرفته شد.

در بیانیه فیفا آمده است این تصمیم در همبستگی کامل با همه مردم آسیب دیده در اوکراین است.

هر دو رییس جمهور امیدوارند که وضعیت در اوکراین به طور قابل توجهی و به سرعت بهبود یابد تا فوتبال بتواند دوباره عاملی برای اتحاد و صلح بین مردم باشد.

به این ترتیب بازی روسیه برابر لهستان در مقدماتی جام جهانی لغو شد و لهستانی ها برابر برنده بازی سوییس و چک به میدان خواهند رفت.

کلید واژه ها: تصمیمکمیته اجرایی یوفافیفاتصمیماتبیانیهفوتبالیوفاروسیهفوتبال روسیهفوتبال دنیاتیم های ملیتعلیقاطلاعکمیتهامروزتصمیم گیریجام جهانیتوسطکشوربالاترینجدیدمسابقاتهمبستگینمایندهانتشارهمشهریفعالیتروس هاجهانیگزارشمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.