بوفون: به لطف خانواده‌ام، هرگز احساس پیر شدن نمی‌کنم - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
دسته‌بندی نشده

بوفون: به لطف خانواده‌ام، هرگز احساس پیر شدن نمی‌کنم – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


دروازه‌بان اسطوره‌ای فوتبال ایتالیا در ۴۳ سالگی هم احساسی از پیر شدن ندارد.

طرفداری | باشگاه پارما به شکل رسمی از تمدید قرارداد جانلوییجی بوفون تا سال ۲۰۲۴ خبر داد. به این ترتیب، بوفون تا ۴۶ سالگی به دوران فوتبال خود ادامه خواهد داد. سنگربان با تجربه ایتالیایی که در ابتدای فصل با ترک یوونتوس به پارما بازگشت، پس از تمدید قرارداد با این باشگاه حاضر در سری بی، متنی را در اکانت توییتر خود منتشر کرد و به این اتفاق واکنش نشان داد:

امروز برای من و تمام اعضای خانواده‌ام روز خوبی بود. قراردادم با پارما را تا سال ۲۰۲۴ تمدید کردم. چند ماه قبل، به دلیل رابطه عمیقی که با این شهر و مردم آن داشتم، به اینجا آمدم. حالا این رابطه حتی از گذشته هم عمیق‌تر شده است. 

از ابتدای کار به پروژه مدیر و اعضای جدید این باشگاه ایمان داشتم، به همین دلیل متقاعد شدم که می‌توانم بخشی از این پروژه باشم و می‌خواهم این همکاری را برای سال‌های بعد نیز ادامه بدهم.

 امیدوارم که هواداران تیم و مردم شهر نیز مانند فرزندانم خوشحال باشند. امروز هر چهار فرزندم همراه من بودند؛ به لطف آن‌ها و به ویژه [همسرم] ایلاریا، هرگز بالا رفتن سنم را احساس نکردم. در کنار یک‌دیگر، تنها انرژی‌های تازه، انرژی‌های مثبت و رویاهای زیبا را احساس می‌کنیم.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.