بازیکنان پرسپولیس هنوز با مشکلات مواجه هستند
دسته‌بندی نشده

بازیکنان پرسپولیس هنوز با مشکلات مواجه هستند


به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دوشنبه شب در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل مس رفسنجان که با برتری سه بر یک سرخپوشان خاتمه یافت، اظهار داشت: بازی را خوب آغاز کردیم و توانستیم همان ابتدا به گل برسیم. اما گل خیلی بدی خوردیم. دوست ندارم تیمم اینگونه گل بخورد اما متاسفانه این اتفاق رخ داد و باید درست شود.

بیشتر بخوانید:

پرسپولیس هدیه استقلال را پس نفرستاد

وی افزود: پس از آن توانستیم کنترل بازی را به دست بگیریم. در نیمه دوم هم تغییراتی را در ترکیب ایجاد و برای اولین بار از یک سیستم جدید استفاده کردم. بازیکنان هم در این سیستم به خوبی وظایفشان را اجرا کردند و گل های زیبایی به ثمر رساندند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: در مجموع روندی که دوست داشتیم در طول بازی طی شد و به همین خاطر از بازیکنانم تشکر می کنم. آنها در شرایط سختی خوب کار می کنند و از باشگاه می خواهم که به این بازیکنان توجه بیشتری داشته باشد.

گل‌محمدی با اشاره به اینکه برخی مشکلات هنوز پا برجا است، خاطرنشان کرد:‌ اینکه حرف نمی زنیم به این معنی نیست که مشکلی وجود ندارد. قبل از پایان سال تکلیف باید روشن و مشکلات برطرف شود. بازیکنان شرایط سختی دارند.

وی تاکید کرد:‌ این پیروزی را به همه هواداران، حامد پاکدل و مصدومان تقدیم می‌کنیم چرا که خیلی‌ها سلامتی خود را در این مدت به خطر انداختند. مصدومیت‌ها کار را سخت می‌کند و شرایط برای تغییرات در ترکیب هم دشوار می‌شود. مس تیم خوبی است و بازی کردن مقابل آنها برای هر تیمی سخت است. آنها تیمی هستند که فوتبال تاکتیکی بازی می‌کنند. در مجموع برد ارزشمند و به موقعی کسب کردیم که در ادامه راه خیلی به ما کمک خواهد کرد.

گل‌محمدی در رابطه با جذب شرزود تیمورف ازبکستانی خاطرنشان کرد: او بازیکن جوانی است و می‌دانم آمار خوبی ندارد. شاید وی رزومه خاصی نداشته باشد اما در بازی‌هایی که انجام داده گل‌های خوبی زده است. در حال حاضر شرایط جذب بازیکن برای به گونه‌ای است که از نظر مالی با محدودیت‌هایی مواجه هستیم. از طرفی در نیم فصل جذب بازیکن سخت است. این بازیکن تازه به تیم ملی ازبکستان دعوت شده و دونده است. با توجه به وضعیتی که موجود بود این گزینه را انتخاب کردیم و امیدوارم بتواند به ما کمک کند.

وی در رابطه با حضور احمد گوهری در ترکیب پرسپولیس تاکید کرد: او مدت زیادی بازی نکرده بود ولی عملکرد خوبی داشت. در دو سالی هم که با حامد لک کار کردیم عملکرد او نیز خوب بود. همه بازیکنان به حمایت نیاز دارند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بار دیگر با اشاره به مشکلات خاطرنشان کرد:‌ اگر مشکلات و شرایط داخلی تیم را بدانید متوجه می‌شوید که چه مقدار بازیکنان تحت فشار هستند و حمایت‌های خوبی از آنها صورت نمی‌گیرد. از همه هواداران می‌خواهیم که مثل گذشته تیم را حمایت کنند، چرا که این موضوع به نفع پرسپولیس است و موفقیت تیم را تضمین می‌کند.

وی در رابطه با نیمکت نشینی فرشاد فرجی گفت: او مشکل خاصی نداشت. هر بازیکنی که در لیست نباشد قطعاً به دلیل شرایط تمرینی و برخی مسائل فنی کنار گذاشته می‌شود. او مصدوم نبود. فرجی تا الان خیلی به ما کمک کرده است. در مجموع باید بگویم که همه بازیکنانی که در تیم هستند مورد توجه ما قرار دارند و با هیچ بازیکنی مشکلی نداریم و همه در خدمت تیم هستند.

گل‌محمدی  در خصوص خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: قبل از بازی درمورد این موضوع صحبت کردیم. اینکه از حالت دولتی به خصوصی واگذار می‌شود اتفاق خوبی برای باشگاه‌ها است. اگر در گذشته اینگونه می‌شد خیلی از مشکلات پیش نمی آمد. در گذشته فقط حرف زدند و وعده دادند، اما حالا در حال اجرا است و باید منتظر ماند و دید که چگونه این امر محقق می‌شود.

انتهای پیام/منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.