محمد انصاری ؛ علی علیزاده سرپرست باشگاه مس رفسنجان درباره وضعیت او صحبت کرد
دسته‌بندی نشده

می‌خواهیم با محمد انصاری تمدید کنیم


علی علیزاده معاون باشگاه مس رفسنجان ضمن ابراز ناراحتی از شکست تیمش مقابل پرسپولیس مدعی شد که می‌خواهیم با محمد انصاری تمدید کنیم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

معاون باشگاه مس رفسنجان می‌گوید این باشگاه تمایل دارد قرارداد خود را با محمد انصاری تمدید کند.

علی علیزاده، معاون باشگاه مس رفسنجان، پس از شکست ۳ بر یک تیمش مقابل پرسپولیس در هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد:

به پرسپولیس تبریک می‌گویم اما ما باختیم. ما خوب بازی کردیم. اعصاب من الان خرد است و باید در جلسه کمیته فنی صحبت کنیم تا در بازی بعدی بتوانیم عملکرد بهتری داشته باشیم.

او درباره مشکلاتی که در جایگاه ویژه استادیوم به وجود آمده بود، خاطرنشان کرد:

یک ناهماهنگی پیش آمد که حل شد. از افراد شورای تامین تشکر می‌کنم. رئیس صنایع مس ایران قرار بود به اینجا بیاید و تشکر می‌کنم که مهمان‌نوازی کردند.

علیزاده در پاسخ به این سوال که ورزشگاه اختصاصی مس رفسنجان چه زمانی به بهره‌برداری می‌رسد؟ گفت:

به ما گفتند که شهریور ماه به بهره‌برداری می‌رسد. قرار است زمین شماره یک را در سال آینده، اقدامات اولیه‌اش را انجام دهیم. زمین شماره ۲ هم تقریبا آماده است و فکر می‌کنم بازی با ذوب‌آهن بتوانیم از این زمین استفاده کنیم. پیمانکار ما گفته است که بعد از عید بتوانیم بازی‌های خود را به رفسنجان برویم.

معاون باشگاه مس رفسنجان درباره وضعیت محمد انصاری گفت:

ما هزینه درمانش را می‌دهیم و پول فصل گذشته‌اش را می‌دهیم. ما با انصاری برای فصل آینده هم صحبت خواهیم کرد و هیچ مشکلی با این بازیکن نداریم. من نمی‌دانم چرا سوال حاشیه‌ای می‌پرسید. ما دوست داریم با انصاری تمدید کنیم و امیدوارم بتوانیم به یک توافقی برسیم.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.