سویا به دنبال درآمدزایی از فروش کُنده | مدافع فرانسوی سویا
دسته‌بندی نشده

سویا به دنبال درآمدزایی از فروش کُنده | مدافع فرانسوی سویا


مدافع فرانسوی سویا تمایل دارد که فصل آینده در برنابئو توپ بزند.

– خبرگزاری میزان – سایت ورزشی اسکای مدعی شد دو غول لالیگا در کنار یک تیم لیگ برتری رقابت سختی برای خرید مدافع 23 ساله و فرانسوی سویا دارند.

ژول کُنده که در این فصل با عملکرد درخشانش در خط دفاعی سویا یکی از دلایلی حضور این تیم در رده دوم لالیگا به شمار می رود تاکنون در 30 بازی به میدان رفته و موفق به ثبت یک گل و ارسال یک پاس گل هم شده است.

باوجود جایگاه ثابت در ترکیب سویا”، گویا کُنده تصمیم خود برای پیوستن به تیمی دیگر را گرفته و خبر ها حاکیست نمایندگان تیم های بارسلونا، چلسی و رئال مادرید در حال مذاکره با مدیر برنامه های این بازیکن برای خرید وی در تابستان هستند.

فلوریان پلاتنبرگ خبرنگار اسکای اسپورت مدعی شد که نزدیکان این مدافع فرانسوی با سران رئال تماس گرفته اند تا روند مذارکرات را آغاز کنند.

قیمت وی در سایت ترانسفرمارکت حدود 60 میلیون یورو تخمین زده شده و قطعاً با انتقالش یکی از گزانترین مدافعان تاریخ جهان خواهد شد.

البته تیم آندلوسی برای فروش این بازیکن 80 میلیون یورو می خواهد که بعید است رئال چنین مبلغی را بپردازد.

کلید واژه ها: فرانسویسویاچلسی و رئال مادریدمدافعرئال مادرید دررفتهترانسفرمارکتلالیگااسکای اسپورترئال مادریداسکایدرآمدزایینمایندگانبازیسایتخریدرئالمدعیخبرگزاریخط دفاعیخبرنگارتابستانتیم لیگبازیکنمادریدعملکردبرنامهمذاکرهاسپورتیکی ازمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.