برگزاری دیدار تیم ملی  و لبنان در مشهد در گروی نظر اسکوچیچ
دسته‌بندی نشده

برگزاری دیدار تیم ملی و لبنان در مشهد در گروی نظر اسکوچیچفدراسیون فوتبال برای تعیین محل برگزاری بازی تیم ملی کشورمان مقابل لبنان منتظر تصمیم سرمربی است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، از مدت ها قبل فدراسیون فوتبال زمزمه هایی مبنی بر برگزاری بازی تیم ملی کشورمان مقابل لبنان در آخرین بازی خود در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در شهری غیر از تهران داشت اما شب گذشته خبری منتشر شد که نظر فدراسیون به برگزاری بازی در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد است اما پیگیری های خبرنگار ورزشی فارس گویای این است که هنوز تصمیم نهایی در مورد محل برگزاری این مسابقه گرفته نشده است.

نظر فدراسیون فوتبال به برگزاری بازی در مشهد است اما تصمیم نهایی در این باره را باید ساکوچیچ سرمربی تیم ملی بگیرد. اینکه آیا او موافق برگزاری بازی در این ورزشگاه هست یا خیر اهمیت دارد. چگونگی کیفیت زمین بازی و محل برگزاری تمرینات و مسائل اینچنینی از جمله مواردی است که سرمربی تیم ملی باید در موردش نظر بدهد و به همین دلیل فدراسیون بعد از دریافت نظر سرمربی تیم ملی در خصوص محل برگزاری بازی ایران و لبنان تصمیم گیری می کند.

دیدار تیم های ملی ایران ولبنان ۹ فروردین سال آینده در کشورمان برگزار می شود. پیش از این دیدار هم شاگردان اسکوچیچ در سئول میهمان کره جنوبی هستند. این بازی چهارم فروردین ۱۴۰۱ برگزار می شود. 

تیم ملی کشورمان صعودش به جام جهانی را قطعی کرده و این دو بازی بیشتر از جهت صدرنشینی برای تیم ملی اهمیت دارد. 

انتهای پیام/منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.