اوج فشار روی امباپه؛ به خاطر رئال باید تحمل کنی!
دسته‌بندی نشده

اوج فشار روی امباپه؛ به خاطر رئال باید تحمل کنی! – اندیشه معاصر


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،در نقل و انتقالات تابستانی اخیر بود که کیلیان امباپه تا آستانه انتقال به رئال مادرید پیش رفت و حتی گفته شد که باشگاه اسپانیایی پیشنهاد 200 میلیون یورویی نیز برای جذب این بازیکن به پاری سن ژرمن ارائه داده اما نهایتا PSG کوتاه نیامد تا انتقال او به سانتیاگو برنابئو به تعویق بیفتد.

پاری سن ژرمن امیدوار بود که در یک سال پایانی قرارداد کیلیان امباپه این بازیکن را راضی به تمدید کند اما همانطور که انتظار می رفت او تا به اینجا نیز هیچ تمایلی به ماندن در پارک دو پرنس نشان نداده است. البته امباپه چندی پیش در مصاحبه خود تاکید کرد که تنها روی موفقیت پاری سن ژرمن در این فصل تمرکز کرده است و تا پایان فصل به آینده اش فکر می کند.

طی روزهای اخیر شایعاتی مطرح شده مبنی بر اینکه کیلیان امباپه به تمدید قرارداد با پاری‌سن ژرمن نزدیک شده و امیدهای تیم فرانسوی برای حفظ او به شکل قابل توجهی افزایش یافته است. با این حال گل اسپانیا در گزارش مدعی شده که اینها همه فشارهایی است که روی ستاره فرانسوی وارد می شود تا شاید بتوانند او را مجبور به ماندن در پارک دو پرنس کنند. این منبع تاکید کرده که اگر امباپه می‌خواهد رویای خود یعنی حضور در رئال مادرید را تحقق ببخشد باید تا پایان فصل این فشارها را تحمل کند.

انتهای پیام/*

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه : https://andishemoaser.ir/?p=1278213منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.