دسته‌بندی نشده

اعتراف حریف پرسپولیس : روی اشتباهات خودمان بازی را باختیم


هافبک تیم مس رفسنجان اعتقاد دارد اختلاف این تیم با پرسپولیس دو گل نبوده است.

– محسن آذرباد پس از شکست 3 بر یک تیم فوتبال مس رفسنجان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: متأسفانه از موقعیت های مان خوب استفاده نکردیم و خود من حداقل می توانستم یک گل بزنم، اما متأسفانه روی اشتباهات، بازی را 3 بر یک باختیم.

در این بازی اشتباهات فردی مان زیاد بود و امیدوارم در بازی های بعدی بتوانیم سه امتیاز از دست رفته این بازی را جبران کنیم.

وی خاطرنشان کرد: اختلاف ما با پرسپولیس دو گل نبود و می توانستیم حداقل مساوی کنیم یا حتی بازی را ببریم، اما متأسفانه روی اشتباهات فردی گل خوردیم و بازی را باختیم.

هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان درباره بالا رفتن توقعات از این تیم گفت: ما هم جلوی استقلال و هم جلوی پرسپولیس هجومی بازی کردیم و موقعیت های زیادی داشتیم.

ربیعی از بچه ها توقع فوتبال هجومی دارد و امیدوارم در بازی های آینده جبران کنیم.

آذرباد در واکنش به طرح این موضوع که در صحنه گل دوم پرسپولیس این تیم 10 نفره بوده است، گفت: به بچه های پرسپولیس گفتم که باید به خاطر مصدومیت مهرداد رضایی توپ را بیرون می زدند، اما متأسفانه همان توپ تبدیل به گل شد.

این هم جزیی از فوتبال است.

کلید واژه ها: پرسپولیستیم فوتبال مس رفسنجانبازیمس رفسنجانرفسنجانتیم فوتبالفوتبالفوتبال مسموقعیتاختلاففوتبال هجومیمحسن آذربادهافبککنیماستقلالاستفادهامتیازاعتقادبچه هاربیعیمساویرفتهشکستبعدیمحسنمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.