تردید رالف رانگنیک نسبت به کریستیانو رونالدو - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
دسته‌بندی نشده

تردید رالف رانگنیک نسبت به کریستیانو رونالدو – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


در حالی که امیدواری های زیادی در مورد پیوستن کریستیانو رونالدو به منچستر یونایتد وجود داشت و از او به عنوان حلال مشکلات این باشگاه نام برده می شد، حال به نظر می رسد رونالدو خود نیز به یکی از مشکلات شیاطین سرخ تبدیل شده است.

به گزارش طرفداری و به نقل از ساموئل لاکهارست خبرنگار منچستر اونینگ نیوز، صبر رالف رانگنیک در مورد کریستیانو رونالدو به پایان رسیده است. به نظر می رسد این بازیکن برای اولین بار در دوران حرفه ای اعتماد به نفس خود را از دست داده است. رانگنیک تاکنون به دلیل نداشتن مهره مناسب از کنار گذاشتن رونالدو صرف نظر کرده است. ادینسون کاوانی که با مصدومیت دست و پنجه نرم می کند در این فصل تنها ۲ گل به ثمر رسانده و در ۷ بازی اخیر به عنوان مهاجم جایگزین تنها در ۱ بازی در دسترس بوده است. مارکوس رشفورد در چهار ماه و نیم ۵ گل به ثمر رسانده است. کریستیانو رونالدو از زمانی که جشن تولد ۳۷ سالگی خود را جشن گرفته در ۶ بازی از ۷ بازی یونایتد در ترکیب قرار داشته است. او در این مدت تنها مقابل برایتون موفق به گلزنی شد.

رونالدو در این فصل بیشتر از هر بازیکن دیگری در موقعیت آفساید قرار گرفته است. رونالدو در ۲۰ بازی اول خود برای یونایتد در این فصل، ۱۴ گل به ثمر رساند و در حالی که او اکنون در ۱۰ بازی اخیرش تنها موفق شده ۱ گل به ثمر برساند. این بدترین آمار رونالدو از فصل ۰۹-۲۰۰۸ تاکنون بوده است. رالف رانگنیک که از فصل بعد به عنوان یک مشاور کارش را در یونایتد آغاز می کند قبل تر نیز گفته بود که این باشگاه باید در تابستان یک مهاجم جوان تر را به خدمت بگیرد. قرارداد رونالدو در سال ۲۰۲۳ با منچستر یونایتد به اتمام خواهد رسید. کاوانی نیز به احتمال زیاد در تابستان آتی به صورت آزاد این باشگاه را ترک کند.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.