دسته‌بندی نشده

رویای آقای گلی برای این پرسپولیسی سخت تر شد | مهاجم تیم فوتبال


مهاجم تیم فوتبال بنفیکا با به ثمر رساندن دو گل در بازی شب گذشته، فاصله گل های خود را با مهدی طارمی بیشتر کرد تا تحقق رویای آقای گلی مهاجم ایران در لیگ پرتغال سخت تر شود.

– مهدی طارمی مهاجم تیم ملی ایران که دومین سال حضورش در تیم پورتو را تجربه می کند، امیدوار بود این فصل بار دیگر عنوان آقای گلی لیگ پرتغال را تجربه کند.

طارمی در سال نخست حضورش در پرتغال با تیم ریوآوه، 18 گل به ثمر رساند و در کنار پیزی و وینیسیوس دو مهاجم دیگر گلزن بنفیکا قرار گرفت.

مهاجم ایران که فصل گذشته به تیم پورتو رفت، در پایان لیگ 16 گل به ثمر رساند و از رسیدن به عنوان آقای گلی بازماند.

فصل قبل پدرو گونکالوس از اسپورتینگ با 23 گل در صدر قرار گرفت و هریس سفروویچ بازیکن بنفیکا با 22 گل دوم شد.

امسال اما شرایط برای طارمی سخت تر هم شده است.

این مهاجم تا پایان هفته بیست و چهارم لیگ پرتغال، تنها 12 گل به ثمر رسانده است و اختلاف او با صدر جدول گلزنان هفته به هفته بیشتر می شود.

در صدر جدول گلزنان، داروین مهاجم بنفیکا قرار دارد که با دو گلی که شب گذشته برابر ویتوریا گیمارش به ثمر رساند، تعداد گل های خود را در این فصل به عدد 20 رساند.

طارمی هم که شب گذشته در بازی پورتو با ژیل ویسنته بدشانس بود و توپ هایش به تور دروازه حریف نرسید، همچنان 12 گله است و کار سختی برای تحقق رویای کسب عنوان آقای گلی دارد.

10 هفته دیگر تا پایان مسابقات لیگ پرتغال باقی مانده است و طارمی می تواند در این 10 هفته این فاصله را در جدول گلزنان با داروین کمتر کند.

این را باید در نظر داشت که پورتو علاوه بر لیگ، در مسابقات جام حذفی و لیگ اروپا هم حضور دارد و بازی هایش به صورت فشرده و هر سه یا چهار روز یکبار برگزار می شود.

طارمی فصل قبل را با 16 گل و 11 پاس گل تمام کرد اما در فاصله 10 هفته مانده تا پایان این فصل، 12 گل زده و 9 پاس گل داده است.

با این شرایط این امکان وجود دارد که مهاجم ایران، آمار فصل گذشته خود را بهبود ببخشد.

همچنین طبق اعلام سازمان لیگ پرتغال، طارمی تا پایان هفته بیست و چهارم، با 63 شوت، شوتزن ترین بازیکن لیگ این کشور است و در این بخش از بازیکن اسپورتینگ پیش است.

نام مهاجم ایران در بخش های دیگر از جمله تلاش برای گلزنی، بودن در آفساید و شوت در چارچوب هم در جداول لیگ پرتغال دیده می شود.

کلید واژه ها: مهاجملیگ پرتغالپرتغالطارمیمهدی طارمیبنفیکاایرانتیم ملی ایرانآقای گلی لیگپورتوپایانگذشتهتیم فوتبالپایان هفتهاسپورتینگبازیقرارمهدیدیگروینیسیوستیم ملیبازیکنرساندناختلاففوتبالفاصلهشرایطچهارمامسالهریسمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.