چگونه سهامدار سرخابی‌ها شویم؟ | بورسان Bourseon
دسته‌بندی نشده

چگونه سهامدار سرخابی‌ها شویم؟ | بورسان Bourseon


نماد باشگاه‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس عصر دوشنبه در تابلوی پایه (نارنجی) فرابورس درج شد. در ابتدا، هیئت واگذاری با حضور وزیران اقتصاد، دادگستری و ورزش؛ به اتفاق آرا افزایش سرمایه حدود ده درصدی این دو باشگاه را تصویب کرد و سپس نماد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در بازار پایه فرابورس درج شد.

مطابق اطلاعیه درج مورخ ۹ اسفند، نماد دو باشگاه فوق که نه روز پیش در سازمان بورس ثبت شده بودند، با کد ۹۳۱۲ در گروه فعالیت‌های ورزشی در بازار پایه و تابلوی نارنجی فرابورس درج شدند.

زمان گشایش نماد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس

لذا عملاً با درج آگهی پذیره نویسی افزایش سرمایه دو باشگاه از محل صرف سهام با سلب حق تقدم دولت، همه مردم در این مرحله می‌توانند، در روز گشایش نماد دو باشگاه که ۱۵ اسفند مصادف با سوم شعبان و روز میلاد امام حسین (ع) خواهد بود، سهامدار این دو باشگاه شوند.

هواداران؛ برنده دربی استقلال و پرسپولیس در بورس

رقابت دیرینه دو تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس الان به بورس رسیده است. شفافیت مالی، پاسخگویی به سهامداران و هواداران، مدل کسب و کار، رابطه مالی با دولت و مالکیت برند از مهم‌ترین سوالات پس از عرضه سهام این دو باشگاه در بازار سرمایه خواهد بود. بورسان در برنامه‌ای به بررسی این موضوعات پرداخته و سوالات مربوطه را به همراه هر مهمان بررسی کرده است که می‌توانید از طریق این لینک از جزئیات آن مطلع شوید.

منبع: مهرمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.