سرنوشت ایتالیا در دربی امشب میلان / واکنش مطبوعات به تقابل میلان-اینتر
دسته‌بندی نشده

سرنوشت ایتالیا در دربی امشب میلان / واکنش مطبوعات به تقابل میلان-اینتر


امشب در چارچوب دور رفت نیمه نهایی کوپا ایتالیا، میلان میزبان اینتر خواهد بود.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس، امشب از ساعت 23 و 30 دقیقه ورزشگاه سن سیرو میزبان دربی میلان خواهد بود تا یکی از مهمترین جدال های فصل ایتالیا رقم خورد.

امشب دور رفت نیمه نهایی کوپا ایتالیا بین میلان و اینتر برگزار خواهد شد که به گفته روزنامه کوریره دلا اسپورت می تواند سرنوشت همه چیز را مشخص کند.

میلان و اینتر در کنار ناپولی و حتی یوونتوس جزو مدعیان اصلی کسب اسکودتو در این فصل هستند و امشب باید رقابتی بزرگ با هم برگزار کنند.

گازتا دلا اسپورت در جلد امروز خود دربی امشب را دربی چربی نامید و مدعی شد که امشب کارناوالی پر از هیجان به راه افتاده است و همه منتظر دیدن این مسابقه هستند.

کوریره دلا اسپورت در جلد امروز مدعی شد که این مسابقه سرنوشت اسکودتو را نیز مشخص خواهد کرد و همه چیز در این مسابقه خواهد بود.

توتو اسپورت نیز از یک بازی هیجانی صحبت کرد و نمایش امروز میلان و اینتر را بسیار پراهمیت دانست.

طبق پیش بینی ها میلان با همان سیستم 1-3-2-4 خود وارد بازی خواهد شد و اینترمیلان با سیستم 2-5-3 مقابل آنها خواهد ایستاد.

از مهمترین مصدومان این مسابقه می توان به زلاتان و کیائر در میلان اشاره کرد و از آنخل کورئا در اینترمیلان گفت.

ترکیب احتمالی برای مسابقه امشب به شرح زیر است: میلان: مانیان – فلورنتزی – توموری – رومانیولی – هرناندز – بن ناصر – کسیه – مسیاس – کرونیچ – لیائو و ژیرو اینتر: هندانوویچ – اشکرینیار – دی فرای – باستونی – دامفریز – بارلا – بروزوویچ – چالهان اوغلو – پریشیچ – ژکو و لائوتارو مارتینز انتهای پیام/
کلید واژه ها: نیمه نهایی کوپا ایتالیاکوریره دلا اسپورتمیلانایتالیاکوپا ایتالیااینترنیمه نهاییبرگزارسرنوشتاسپورتدربیاسکودتوورزشگاه سن سیرودور رفتمسابقهمیزبانمدعینهاییامروزدربی میلانکوپانیمهخبرگزاریورزشگاهیوونتوسمطبوعاتروزنامهسن سیروناپولییکی ازمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.