بدون تصویر
دسته‌بندی نشده

پیونتک: یوونتوس قدرتمند است و نباید این را فراموش کنیم؛ فشاری برای پر کردن جای ولاهوویچ حس نمی کنم – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


کریستوف پیونتک می گوید فشاری بابت پر کردن جای دوشان ولاوهوویچ روی خودش احساس نمی کند.

به گزارش طرفداری و به نقل از کوریره دلو اسپورت، فیورنتینا فردا شب در دور رفت مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا مقابل یوونتوس صف آرایی خواهد کرد. این اولین دیدار دوشان ولاهوویچ مقابل تیم سابقش بعد از جدایی از فیورنتینا و پیوستن به یوونتوس در زمستان امسال است. بعد از جدایی ولاهوویچ، کریستوف پیونتک به عنوان جایگزین او جذب شد و توانسته با زدن ۵ گل در ۷ بازی های اخیرش برای فیورنتینا عملکرد خوبی داشته باشد. او در این باره می گوید:

سه هفته با ولاهوویچ تمرین کردم و او بدون شک یک مهاجم قدرتمند است. او زدن گل های زیاد در این باشگاه این را اثبات کرد و در یوونتوس هم عملکرد خوبی دارد. باید برای تقابل با او آماده باشیم. نه تنها مدافعان بلکه همه تیم از جمله من. 

او در مورد احساس فشار برای پر کردن جای ولاهوویچ گفت:

فشار بخشی از دنیای ما است. به خصوص ما مهاجمان. گل هایی که می زنیم برای کمک به تیم حیاتی است و می خواهم ارزشم را در محوطه جریمه و بیرون از آن ثابت کنم. احساس فشار نمی کنم و بیشتر یک انگیزه است تا بهتر کار کنم.  

یوونتوس در حالی فردا به فلورانس می آید که مصدومان زیادی دارد. پیونتک در این باره افزود:

یوونتوس همیشه یوونتوس است. آنها بازیکنان خوبی در ترکیب اصلی و روی نیمکت دارند. باید با تمام تمرکز در تمام لحظات بازی کنیم چون یووه ۲۵ بازیکن با کیفیت بالا دارد. باید نزدیک گل حرکت کنم و حواسم به جزئیات باشد. رقیب ما قدرتمند است و نباید این را فراموش کنیم. شزنی را به خوبی می شناسم. با هم دوست و هموطن هستیم. او دروازه بان خوبی است اما می دانم برای گلزنی چه کنم. می خواهم برنده شوم و او هم همین قصد را دارد اما هدف من جلو بردن فیورنتینا است. تمام تلاشمان را برای این شهر و هوادارانش می کنیم.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.