انتقاد شدید از آرسنال به خاطر نخریدن طارمی
دسته‌بندی نشده

انتقاد شدید از آرسنال به خاطر نخریدن طارمیبه گزارش منیبان؛ hitc نوشت: بازیکنی که آرسنال دست رد به سینه او زد، در 9 بازی اخیر ، 6 گل زده و 5 پاس گل داده است. این تیم در زمستان مهدی طارمی می‌توانست خریداری کند ولی این کار را انجام نداد و علاوه بر آن فلوریان بلوگان را به صورت قرضی به میدلزبرو فرستاد و اجازه داد که پیر امریک اوبامیانگ به سادگی راهی بارسلونا شود.

رسانه انگلیسی شدیدا به انتقاد از سران توپچی پرداخت و نوشت: این اتفاق‌ها در حالی رخ داد که قرارداد 2 مهاجم کنونی آرسنال یعنی الکساندر لاکازت و ادی انکتیا در تابستان به پایان می‌رسد و آنها می‌خواهند تیم را به مقصد جایی دیگر ترک کنند.

آرسنال اکنون با اینکه شرایط مناسبی پیدا کرده و توانسته به یکی از مدعیان رسیدن به رده چهارم لیگ برتر نام گیرد ولی با مشکل مهاجم روبه‌رو است و باید ستاره‌ای در خط حمله خریداری کند. آنها به دنبال ولاهوویچ نیز بودند که این بازیکن با رد پیشنهاد آرسنال راهی تورین و یوونتوس شد. انتظار می‌رود الکساندر ایزاک، مهاجم سوئدی رئال سوسیداد تابستان راهی امارات شود.

از طرف دیگر اوبامیانگ به دلیل انضباطی از تیم کنار گذاشته شد، اکنون آماری خیره کننده در بارسلونا به ثبت رسانده است و توانسته به مهره اصلی ژاوی در احیای کاتالونیا تبدیل شود.
منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.