اودریوزولا: ولاهوویچ می تواند به سطح بنزما و لواندوفسکی برسد - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
دسته‌بندی نشده

اودریوزولا: ولاهوویچ می تواند به سطح بنزما و لواندوفسکی برسد – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


آلوارو اودریوزولا تقابل با دوشان ولاهوویچ را دشوار خواند.

طرفداری – توتو اسپورت | دوشان ولاهوویچ فردا برای اولین بار از زمان پیوستن به یوونتوس، مقابل هم تیمی های سابقش در فیورنتینا صف آرایی می کند. یکی از آنها آلوارو اودریوزولا است. این مدافع راست ۲۶ ساله اسپانیایی که به صورت قرضی از رئال مادرید در فلورانس توپ می زند، در خصوص جدال با این بازیکن و یوونتوس صحبت کرده که شرح آن را در زیر می خوانید.

این که از دوشان شناخت کافی داریم، می تواند به ما کمک کند اما این شناخت می تواند برای او هم مفید باشد. یارگیری چنین بازیکن قدرتمندی همیشه دشوار است، یک پدیده واقعی اما ما هم از کیفیت لازم برای موفق شدن برخوردار هستیم. اعتراف می کنم که انتظار جدایی او را نداشتیم اما باید به تصمیم او احترام بگذاریم. دوشان تا زمانی که عضو تیم ما بود، از تمام توانش برای کمک به تیم بهره می گرفت. 

اودریوزولا که پیش از این در رئال مادرید و بایرن مونیخ با مهاجمان بزرگی مثل کریم بنزما و روبرت لواندوفسکی هم تیمی بوده، در خصوص این که آیا ولاهوویج می تواند به سطح این دو مهاجم برسد، این چنین می گوید:

قطعا، نه فقط به خاطر کیفیت، بلکه به خاطر ذهنیتش هم دخیل است، چیزی که فورا مرا تحت تاثیر قرار داد. او می خواهد به شماره یک تبدیل شود. منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.