لواندوفسکی با رونالدو هم‌تیمی می‌شود؟ - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
دسته‌بندی نشده

لواندوفسکی با رونالدو هم‌تیمی می‌شود؟ – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ روبرت لواندوفسکی یکی از بازیکنانی است که در پنجره های مختلف نقل و انتقالاتی حرف و حدیث ها و شایعاتی پیرامون انتقالش به تیم های مختلف مطرح بوده است و به نظر می رسد که در تابستان آینده هم شایعات درباره نقل و انتقال او همچنان داغ باشد.

به گفته فابریزیو رومانو، آینده برای روبرت لواندوفسکی باز است و تابستان آینده می تواند زمانی باشد که او به پیشنهاداتش توجه کند و راهی تیم جدیدی شود. منچستر یونایتد می تواند یکی از باشگاه هایی باشد که لواندوفسکی به آن منتقل شود چرا که شیاطین سرخ علاقه دارند تا او را جذب کنند و مشکلات خط حمله خود را برطرف کنند و او را با کریستیانو رونالدو هم‌تیمی کنند و بدین ترتیب زوج آتشین خط حمله خود را تشکیل دهند.

در این راه یک مشکل وجود دارد و آن هم این است که اگر منچستر یونایتد راهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا نشود، لواندوفسکی به این تیم نخواهد رفت و همین قضیه در حال حاضر می تواند باعث ایجاد پیچیدگی در مذاکره میان شیاطین سرخ و نزدیکان مهاجم لهستانی شود.

بیشتر بخوانید: وحید امیری میلاد سرلک را پشت سر گذاشت فصل برای فرمانده استقلالی به پایان رسید؟/عکس گیتی پسند قهرمان لیگ برتر فوتسال شد

۲۵۱۲۵۴منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.