جزییات پیشنهاد نجومی به ستاره فرانسوی | بالاترین دستمزد تاریخ برای جلوگیری از انتقال به رئال
دسته‌بندی نشده

جزییات پیشنهاد نجومی به ستاره فرانسوی | بالاترین دستمزد تاریخ برای جلوگیری از انتقال به رئال


انتقال ستاره فرانسوی به رئال مادرید با توجه به بسته پیشنهادیِ حیرت انگیز پاری سن ژرمن سخت شد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازهمشهری آنلاین، تقریبا همین هفته پیش بود که سران باشگاه پاری سن ژرمن برای ماندن کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی این باشگاه از یک پیشنهاد وسوسه انگیز به بازیکن مورد علاقه رئال مادرید خبر داده بودند، با توجه به اینکه این ستاره به 7 پیشنهاد تمدید قرارداد پاریسی ها جواب مثبت نداده، شاید پس از انتشار جزییات این بسته پیشنهادی نظرش عوض شده و از رفتن به لالیگا منصرف شود.

نشریه لوپاریزن فرانسه نیز خبر داد که باشگاه پاری سن ژرمن با پیشنهاد نجومی و جدید وارد عمل شده تا امباپه را برای ماندن در پاریس وسوسه کند.

از طرف دیگر مدیران باشگاه فرانسوی این بار علی رغم دستمزد نجومی یک پاداش حیرت آور نیز برای ماندن امباپه در نظر گرفتند که رد کردن این پیشنهاد سخت است.

طبق گزارش نشریه فرانسوی در پیشنهاد جدید پاریسی ها دستمزد سالیانه 50 میلیون یورویی به علاوه 100 میلیون یورو پاداش برای امباپه در نظر گرفته شده است.

قرارداد امباپه با پاری سن ژرمن تابستان پیش رو به پایان می رسد.

پاریسی ها این ستاره جوان را در سال 2017 با مبلغ 180 میلیون یورو جذب کردند.

رئال مادرید تابستان گذشته تا یک قدمی جذب امباپه پیش رفت و پیشنهاد 200 میلیون یورویی برای جذب این بازیکن داد ولی در نهایت ناصر الخلیفی مالک قطری باشگاه پاریسی قبول نکرد.

باید دید آخرین ترفند پاریس برای حفظ کردن امباپه و جلوگیری از انتقالش به رئال مادرید به نتیجه می رسد یا ستاره فرانسوی در نهایت تابستان به عنوان بمب نقل و انتقالات راهی برنابئو می شود.

کلید واژه ها: پیشنهادباشگاه پاری سن ژرمنپاری سن ژرمنفرانسویبسته پیشنهادیباشگاهرئال مادریدستارهسن ژرمنامباپهپیشنهادیبالاترین دستمزدتمدید قراردادمادریددستمزدانتقالرئالدستمزد نجومیپاریسانگیزحیرت انگیزبستهدادهحیرتبالاترینحیرت آورقراردادرد کردنبازیکنپاریسیمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.