دسته‌بندی نشده

پیشنهاد حیرت انگیز مانع انتقال امباپه به رئال


به گزارش وانانیوز، 

 باشگاه پاری سن ژرمن به نظر می رسد بی خیال کیلیان امباپه ستاره خود نمی شود و علی رغم دست رد این ستاره به 7 پیشنهاد تمدید قرارداد ناامید نشده و این بار با پیشنهادی حیرت آور وارد میدان شد.

نشریه «لوپاریزن» فرانسه خبر داد باشگاه پاری سن ژرمن با پیشنهاد نجومی و جدید وارد عمل شده تا امباپه را برای ماندن در پاریس وسوسه کند.

این بار مدیران باشگاه فرانسوی علی رغم دستمزد نجومی یک پاداش حیرت آور برای ماندنش در نظر گرفتند که رد کردن این پیشنهاد سخت است.

طبق گزارش نشریه فرانسوی در پیشنهاد جدید پاریسی ها دستمزد سالیانه 50 میلیون یورویی به علاوه 100 میلیون یورو پاداش برای امباپه در نظر گرفته شده است.

قرارداد امباپه با پاری سن ژرمن تابستان پیش رو به پایان می رسد. پاریسی ها این ستاره جوان را در سال 2017 با مبلغ 180 میلیون یورو جذب کردند.

رئال مادرید تابستان گذشته تا یک قدمی جذب امباپه پیش رفت و پیشنهاد 200 میلیون یورویی برای جذب این بازیکن داد ولی در نهایت ناصر الخلیفی مالک قطری باشگاه پاریسی قبول نکرد.

باید دید آخرین ترفند پاریس برای حفظ کردن امباپه و جلوگیری از انتقالش به رئال مادرید به نتیجه می رسد یا ستاره فرانسوی در نهایت تابستان به عنوان بمب نقل و انتقالات راهی برنابئو می شود.

انتهای پیام/

 منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.