ادعای عجیب ESPN : منچستریونایتد به دنبال سرمربی رئال مادرید
دسته‌بندی نشده

ادعای عجیب ESPN : منچستریونایتد به دنبال سرمربی رئال مادرید


ESPN گزارش داد که منچستریونایتد در حال بررسی چگونگی عقد قرارداد با سرمربی رئال مادرید است.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس، رالف رانگنیک تا پایان فصل سرمربی منچستریونایتد خواهد بود و سپس به مدیر ورزشی این باشگاه نام خواهد گرفت.

باشگاه شیاطین سرخ به همین دلیل در حال بررسی گزینه های موجود هستند و طبق گزارش رسانه ها باید از بین پوچتینو و تن هاگ یک مربی را انتخاب کنند تا در تابستان روی نیمکت اولدترافورد بنشیند.

ESPN  در خبری متفاوت مدعی شد که سران این باشگاه در حال بررسی شرایط انتقال آنچلوتی از رئال مادرید به منچستریونایتد هستند و تصمیم دارند او را به لیگ برتر بازگردانند.

راب داوسون، خبرنگار این رسانه نوشت که یونایتد تصمیم گرفته به پیشنهاد کوتاه مدت با آنچلوتی بیاندیشد و شرایط انتقال او را بررسی کند.

کارلتو در دوران مربیگری در لیگ برتر انگلیس و باشگاه چلسی نمایش خوبی داشت و توانست به قهرمانی در لیگ برتر نیز دست یابد.

او یک دوره نیز هدایت اورتون را برعهده گرفت که آمار متوسطی از خود به ثبت رسانید.

حالا باید دید آیا سرمربی پرافتخار ایتالیایی برای هدایت یونایتد به لیگ برتر بازمی گردد؟ به نقل از ترانسفرمارکت آنچلوتی تا پایان تابستان 2024 با رئال مادرید قرارداد دارد.

  انتهای پیام/
کلید واژه ها: منچستریونایتدیونایتدسرمربی رئال مادریدرئال مادریدباشگاهمربیبررسیسرمربی منچستریونایتدمادریدسرمربیگزارشلیگ برترلیگ برتر انگلیسآنچلوتیانتقالرئالرالف رانگنیکاولدترافوردعقد قراردادباشگاه چلسیتصمیمشرایطبه لیگ برتررسانهمدیر ورزشیشیاطین سرخبرترخبرگزاریرسانه هامربیگریمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.