فیورنتینا بازی کرد، یوونتوس گل زد! ، برد به شیوه الگری | -
دسته‌بندی نشده

فیورنتینا بازی کرد، یوونتوس گل زد! ، برد به شیوه الگری | –


– فیورنتینا به رغم نمایشی درخشان، بار دیگر مقابل بانوی پیر تورین مغلوب شد! یوونتوس در دیدار سختی که در خانه فیورنتینا داشت، با وجود دفاع مطلق سرانجام با گل وقت های تلف شده پیروز خارج شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازتابناک ورزشی در دومین و آخرین بازی مرحله نیمه نهایی رقابت های جام حذفی ایتالیا، شب گذشته (چهارشنبه) تیم فوتبال یوونتوس میهمان فیورنتینا بود که این بازی با پیروزی یک بر صفر تیم تورینی به پایان رسید.

این اولین بازگشت دوشان ولاهوویچ مهاجم صرب جدید یوونتوس به خانه تیم سابقش پس از جدایی از آن در پنجره نقل وانتقالات زمستانی سال جاری بود که در آن نتوانست گلزنی کند.

هم تیمی های او نیز تا پایان 90 دقیقه از عهده این کار برنیامدند، اما باز هم بانوی پیر برنده بازی شد، چرا که لورنزو ونوتی بازیکن حریف در دقیقه نخست وقت های تلف شده نیمه دوم به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.

بازی های دور برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا روزی های 31 فروردین و یکم اردیبهشت سال 1401 برگزار می شود که در بازی نخست اینتر میزبان میلان خواهد بود (بازی رفت این دو تیم بدون گل تمام شد) و در بازی دوم، یوونتوس از فیورنتینا پذیرایی خواهد کرد.

کلید واژه ها: فیورنتینایوونتوسبازینقل وانتقالات زمستانیبانوی پیرمرحله نیمه نهاییدوشان ولاهوویچبانویپایانپیروزتوریندقیقهنیمه نهاییتیم تورینیتیم فوتبالآخرین بازیوانتقالاتنیمهخانهجام حذفیزمستانیبازیکنبازگشتاشتباهپیروزینمایشیمیهمانفوتبالدروازهتابناکمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.