ویدئو | گلزنی مهدی طارمی در لیگ اروپا | لاتزیوی ایتالیا اسیر هنر بزرگ طارمی
دسته‌بندی نشده

تصاویر | 30 چشمی که روی سر مهدی طارمی قرار گرفت | ستاره ایرانی تمام نوشته های دنیا را تغییر داد


درخشش ستاره ایرانی پورتو بازتاب زیادی در رسانه های پرتغالی داشت.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازهمشهری آنلاین مهدی طارمی بعد از درخشش در برابر لاتزیو در نیمه نهایی جام حذفی پرتغال هم عملکردی درخشان داشت.

ستاره ایرانی برابر رقیب دیرینه پورتو یعنی اسپورتینگ لیسبون زننده گل تساوی تیمش از روی نقطه پنالتی بود اما اوج هنر او به پاس گلی زیبایی که در دقیقه 64 داد برمی گردد.

صحنه ای که پیروزی مهم پورتو در این بازی حساس را رقم زد تا حالا یک بار دیگر رسانه های پرتغال به تمجید از او بپردازند.

سایت observador بعد از این مسابقه، از مهدی طارمی به عنوان نمایشنامه نویسی یاد کرد که برای تغییر متن ها به دنیا آمده است.

این سایت با اشاره به تقابل پورتو و اسپورتینگ، طارمی را نقطه تفاوت دو تیم برای کسب پیروزی دانست.

سایت expresso هم به تاثیر طارمی در بازی مقابل اسپورتینگ پرداخت و از تیتر پاشنه طارمی برای مطلب خود استفاده کرد.

اشاره این سایت به پاس گل بسیار زیبای طارمی است که با پاشنه پا برای اوانیسلون ساخته و پرداخته کرد.

در بخشی از مطلب این رسانه پرتغالی آمده است: بازیکن ایرانی که از تکرار پاس های درخشان خسته نمی شود (آن پاس گل در بازی با لاتزیو را یادتان هست؟) همانطور که دیدیم در این مسابقه هم با یک حرکت پاشنه به عقب این کار را انجام داد، انگار 30 چشم در سر دارد.

روزنامه رکورد با بیان اینکه مهدی طارمی بهترین بازیکن اژدها (پورتو) در این مسابقه بوده، از تیتر طارمی موشک پرتاب کرد استفاده کرده است.

این روزنامه همچنین صفحه نخست خود را به عکسی از شادی گل طارمی اختصاص داده و به گزارش سایت قطره و به نقل ازمسابقه پرداخته است.

کلید واژه ها: ستاره ایرانیمهدی طارمیاسپورتینگطارمیپورتوپرتغالایرانینیمه نهایی جام حذفیاسپورتینگ لیسبونستارهنمایشنامه نویسیجام حذفی پرتغالسایتمهدیپیروزیدرخششتغییربرابررسانهنیمه نهایینمایشنامهدنیابازینقطهجام حذفیگل تساویپرتغالیپنالتیزیباییآنلاینمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.