واکنش تهدیدآمیز یوفا به تصمیم جدی 10 باشگاه | پروژه جنجالی دوباره کلید خورد!
دسته‌بندی نشده

واکنش تهدیدآمیز یوفا به تصمیم جدی 10 باشگاه | پروژه جنجالی دوباره کلید خورد!


احتمال تشکیل دوباره سوپرلیگ خبرساز شد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازهمشهری آنلاین، سال گذشته پروژه سوپرلیگ با حمایت 12 باشگاه آغاز شد و تنها 48 ساعت زمان نیاز داشت تا با اعتراض هواداران و فشار رسانه ها و یوفا این پروژه زمین بخورد.

در ادامه برخی تیم های ابراز تاسف کردند و از این رقابت بیرون کشیدند ولی رئال مادرید به همراه بارسلونا و یوونتوس در این رقابت ماند و برای آغاز دوباره این لیگ برنامه ریزی کرد.

طبق گزارش رسانه ها امشب 10 باشگاه برتر اروپا قصد دارند سوپرلیگ را با فرمتی جدید آغاز کنند و دوباره آن پروژه از سر گیرند.

باشگاه های رئال مادرید، بارسلونا، اتلتیکومادرید، منچستریونایتد، منچسترسیتی، چلسی، لیورپول، یوونتوس، میلان و اینتر در این رقابت حضور خواهند داشت و همین مسئله باعث شده تا واکنش یوفا را به همراه داشته باشد.

هنوز از کم و کیف کار خبری نیست و انتظار می رود امشب آنیلی، رییس باشگاه یوونتوس از پروژه جدید سوپرلیگ رونمایی کند.

یوفا در واکنش به احتمال آغاز دوباره سوپرلیگ اظهاراتی تند به ثبت رساند و باشگاه ها را تهدید کرد که اگر وارد این رقابت شوند برای همیشه از لیگ قهرمانان اروپا کنار گذاشته خواهند شد.

الکساندر چفرین گفت: سال گذشته آنها در میانه پاندمی کرونا تصمیم گرفتند که سوپرلیگ را آغاز کنند و الان در میانه جنگ دوباره می خواهند این رقابت را شروع کنند.

فکر می کنم آنها در یک جهان موازی زندگی می کنند.

باید بگویم سوپرلیگ با فوتبال کاملا متفاوت است و من خسته شده ام انقدر در خصوص این پروژه کاملا دور از فوتبال حرف زدم.

وی ادامه داد: اگر تیمی بخواهد در سوپرلیگ بازی کند، دیگر نمی تواند در لیگ قهرمانان اروپا حاضر شود.

یکی از اعضای تشکیل دهنده سوپرلیگ در آن زمان با من تماس گرفت و شخصاً عذرخواهی کرد ولی اکنون دوباره قصد دارد آن را آغاز کند.

باید دید امشب چه اتفاقاتی در خصوص سوپرلیگ و یوفا رخ خواهد داد.

کلید واژه ها: باشگاهرئال مادریدسوپرلیگپروژهمادریدبارسلونارسانه هارقابتاعتراض هوادارانیوونتوسیوفاآغازبرنامه ریزیگزارشواکنشهمراهرسانهباشگاه هایهوادارانرئالاعتراضانتظاربرنامههمشهریاحتمالتصمیمبیروناروپاتشکیلحمایتمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.