سرمربی بارسا شخصا دست به کار شد
دسته‌بندی نشده

سرمربی بارسا شخصا دست به کار شد


به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، روزنامه آلمانی بیلد مدعی شده که ژاوی ارناندس سرمربی بارسلونا در مونیخ با ارلینگ هالند ستاره نروژی دورتموند ملاقات داشته است.

ستاره نروژی با درخششی که در دو سه سال اخیر در فوتبال اروپا داشته به شدت مورد توجه تیمهای بزرگ اروپایی قرار گرفته است و یکی از سوژه های اصلی نقل و انتقالات تابستان آینده خواهد بود.

مبلغ فسخ قرارداد هالند با دورتموند در پایان فصل، ۷۵ میلیون یورو است و هر باشگاهی که بتواند با این بازیکن به توافق دست یابد، می‌تواند با پرداخت این مبلغ را به خدمت بگیرد.

هالند روز سه شنبه در مونیخ دیده شد و رسانه‌های آلمانی از جمله بیلد، اعلام کردند که با توجه به بن‌بست در مذاکرات لواندوفسکی با بایرن مونیخ، احتمال دارد هالند برای مذاکره با باواریایی‌ها وارد شهر مونیخ شده باشد و با مسئولان این باشگاه دیدار کرده باشد.

اما روز پنجشنبه روزنامه اسپانیایی اسپورتیو کاتالونیا و نشریه آلمانی بیلد هر دو در گزارشهایی نوشتند که هالند بخاطر مصدومیتش به مونیخ سفر کرده و در حاشیه این سفر با ژاوی ارناندس سرمربی بارسلونا و جوردی کرایوف دیداری داشته است .

در واقع سرمربی آبی اناری پوشان از فاصله بین مسابقات استفاده کرده و شخصا تلاش‌هایی انجام داده تا توجه ستاره نروژی را به پروژه‌اش جلب کند و او را به نیوکمپ بیاورد.

سه تیم رئال مادرید، بارسا و منچسترسیتی جدی‌ترین مشتریان برای هالند به حساب می آیند. هفته گذشته برخی رسانه های اسپانیایی از چراغ سبز نشان دادن هالند به رئال مادرید نوشتند و شاید به همین دلیل است که ژاوی خودش دست به کار شده تا نظر ستاره نروژی را به سمت بارسلونا تغییر دهد.

انتهای پیام/منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.