رقابت مثلث رئال، بارسا و سیتی بر سر جذب هالند | رئال مادرید
دسته‌بندی نشده

رقابت مثلث رئال، بارسا و سیتی بر سر جذب هالند | رئال مادرید


رئال مادرید پس از اطمینان در مورد جذب کیلیان ام باپه، اکنون برای خرید ارلینگ هالند آماده می شود.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازآریا، ارلینگ هالند پاسخ مثبت خود برای انتقال به رئال مادرید را اعلام کرده و به اطلاع سران این باشگاه رسانده که در تابستان 2022 منتظر نهایی شدن این انتقال است.

هالند می خواهد در همین تابستان راهی مادرید شود و تا آخرین لحظه منتظر رئال مادرید خواهد ماند.

او پس از اعلام موافقت خود برای حضور در رئال مادرید، منتظر قدم بعدی این باشگاه یعنی مذاکره با دورتموند و نهایی کردن انتقال است.

در حالی که رئال مادرید با اطرافیان بازیکن در ارتباط است، بارسلونا و منچستر سیتی با مدیر برنامه های ارلینگ هالند ارتباط برقرار کرده اند.

دیدار سران بایرن مونیخ با رایولا به هالند مربوط نمی شده و در خصوص رایان خرافنبرخ بوده است.

به نقل از فابریتزیو رومانو، در ماه فوریه اخیر مینو رایولا با حضور در موناکو، مذاکراتی در خصوص شرایط بازیکنان تحت وکالتش با باشگاه های مختلف داشت.

رایولا در جلساتی جداگانه با مدیران باشگاه بارسلونا و چیکی بگیرستین مدیر ورزشی باشگاه منچستر سیتی، در مورد وضعیت ارلینگ هالند صحبت کرده است.

با این حال همچنان هیچ توافقی برای انجام یک انتقال احتمالی وجود ندارد.

از طرف دیگر، سران رئال مادرید ماه ها با اطرافیان هالند در ارتباط بوده اند و از نزدیک شرایط بازیکن را زیر نظر دارند، اما هنوز ملاقاتی با مینو رایولا نداشته اند.

البته بارسلونا نیز برای جذب ارلینگ هالند در تابستان 2022 از همیشه مصمم تر است.

بارسلونا پیشنهاد قراردادی پنج ساله به ارزش 195 میلیون یورو ناخالص برای جذب ارلینگ هالند، مهاجم نروژی و 21 ساله دورتموند به مینو رایولا ارائه کرده است.

به نقل از موندو دپورتیوو، این که ارلینگ هالند بزرگ ترین هدف نقل و انتقالاتی بارسلونا در تابستان است، بر کسی پوشیده نیست.

هفته پیش تلگراف هلند اعلام کرد خوان لاپورتا به همراه یوردی کرایوف در موناکو با مینو رایولا جلسه ای داشته اند.

روزنامه ال اسپورتیوو کاتالونیا گزارش کرد که ژاوی، سرمربی بارسلونا روز سه شنبه به مونیخ سفر کرد تا شخصاً با ارلینگ هالند که برای گذراندن دوران ریکاوری اش در مونیخ حضور دارد، ملاقات کرده و برنامه های خود را برای او شرح دهد.

امروز عصر نیز دپورتس کواترو از پیشنهاد بارسلونا برای ارلینگ هالند پرده برداشت.

خوان لاپورتا در جلسه با مینو رایولا، مدیر برنامه ارلینگ هالند قراردادی پنج ساله به ارزش 195 میلیون یورو را برای این مهاجم نروژی پیشنهاد داده است.

در این قرارداد پنج ساله، دستمزد ارلینگ هالند فصل به فصل افزایش می یابد و در نهایت در طول پنج سال، او 195 میلیون یورو دستمزد ناخالص دریافت خواهد کرد.

بدین ترتیب که 20 میلیون یورو در فصل اول، 30 میلیون یورو در فصل دوم، 40 میلیون یورو در فصل سوم، 50 میلیون یورو در فصل چهارم و 55 میلیون یورو در فصل پنجم، دستمزد ناخالص ارلینگ هالند در صورت پذیرفتن پیشنهاد بارسلونا خواهد بود.

مینو رایولا در مذاکره با لاپورتا به صراحت اعلام کرد که قراردادی سه ساله با بند تمدید قرارداد اختیاری دو ساله را به عقد قراردادی پنج ساله ترجیح می دهد.

با توجه به این که ارلینگ هالند تا تابستان 2024 با دورتموند قرارداد دارد، بارسلونا برای جذب این مهاجم باید مبلغی در حدود 80 میلیون یورو نیز به زنبورها پرداخت کند که در واقع همان بند فسخ قرارداد اوست.

سران بارسلونا می دانند که برای بازگرداندن تیمشان به رقابت با تیم های بزرگ اروپایی، باید یک تابستان موفقیت آمیز را مکمل پنجره نقل و انتقالاتی موفق ژانویه بکنند.

اهداف بارسا از مدت ها پیش مشخص شده اند و مدیر برنامه دو تن از آنها یعنی ارلینگ هالند و نصیر مزروعی، مینو رایولا است.

رقابت شدیدی میان رئال مادرید، پاری سن ژرمن و منچسترسیتی برای به خدمت گرفتن هالند وجود دارد و بارسلونا نیز در این رقابت حضور دارد و سعی در متقاعد کردن مهاجم نروژی دورتموند برای امضای قرارداد دارد.

در همین راستا، خوان لاپورتا و یوردی کرایوف (رییس و عضو کادر ورزشی بارسلونا) اخیرا در موناکو با مینو رایولا دیدار داشته اند.

تا هم در خصوص جذب هالند مذاکراتی داشته باشند و هم وضعیت نصیر مزروعی، مدافع راست آژاکس (که تنها چند ماه از قراردادش باقی مانده) را جویا شوند.

در خصوص نصیر مزروعی همه چیز آسان به نظر می رسد، دو طرف از همین حالا در حال مذاکره بر سر دستمزد و مدت قرارداد هستند؛ اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این مدافع راست 24 ساله مراکشی به جمع شاگردان ژاوی می پیوندد.

در خصوص هالند اما قضیه متفاوت است، جدای از رقابت شدیدی که برای امضای قرارداد با او وجود دارد، بارسلونا باید 75 میلیون یورو به دورتموند بپردازد، حق کمیسیون رایولا و پدر بازیکن را پرداخت کند و دستمزد نجومی بازیکن را تهیه کند.

خوان لاپورتا امروز و در مراسم افتتاحیه مستند سه گانه تیم زنان بارسلونا گفت:در نقل و انتقالات زمستانی خیلی خوب کار کردیم و ایده ما این است که در تابستان حتی از آن هم بهتر کار کنیم.

امیدواریم در نقل و انتقالات بعدی هم خوب کار کنیم تا از دستاوردمان در پایان ماجرا، راضی باشیم.

این نخستین ملاقات خوان لاپورتا با مینو رایولا طی ماه های اخیر نبود، مدیربرنامه های ارلینگ هالند حدود یک سال قبل همراه با پدر این بازیکن به بارسلونا سفر کرد و با سران باشگاه گفتگو کرد.

حدود سه ماه قبل هم در تورین، رییس باشگاه بارسلونا یک ملاقات دیگر با رایولا ترتیب داده بود.

کلید واژه ها: رئال مادریدمادریدارلینگ هالندهالندرئالانتقالسران بایرن مونیخمنتظرتابستانرایان خرافنبرخباشگاهرایولاارتباطمنچستر سیتیمینو رایولابایرن مونیخنهاییاعلامبارسلوناسرانحضوردورتموندسیتیاطمینانبازیکنبرقرارمنچستربرنامهموافقتمذاکرهمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.