تصمیم نهایی امباپه: به هیچ قیمتی در PSG نمی‌مانم
دسته‌بندی نشده

تصمیم نهایی امباپه: به هیچ قیمتی در PSG نمی‌مانم


قرارداد امباپه با پی اس جی در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و بعید است که او قصد تمدید قراردادش را داشته باشد. 

پس از پیروزی برابر رئال مادرید در دیدار رفت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان با تک گل این ستاره فرانسوی، مدیران پی اس جی تلاش‌ها برای جلب رضایت این بازیکن و تمدید قرارداد او را شدت بخشیدند. 

گفته می‌شد که پیشنهاد جدید باشگاه پاری سن ژرمن به این مهاجم دستمزد 50 میلیون یورویی و بند وفاداری 100 میلیون یورویی بوده اما او این پیشنهاد را هم رد کرده، پیشنهادی که باعث می‌‍شد او بیشترین دستمزد را در این تیم دریافت کرده و بالاتر از نیمار و لیونل مسی قرار بگیرد.

 


حالا روزنامه اسپانیایی آ.اس مدعی شده که منابع نزدیک به این بازیکن به آنها خبر داده‌اند که امباپه تصمیم نهایی‌اش را گرفته و پول هیچ نقشی در این تصمیم‌گیری نداشته است.

یکی از این منابع در گفتگو با این روزنامه اظهار داشت:« امباپه گفته حتی اگر تمام طلاهای دنیا را هم به او بدهند حاضر نیست در پاریس بماند. او از مدت‌ها قبل تصمیم نهایی خود را گرفته و حالا تصمیم دارد این تصمیم را عملی کرده و چالش جدیدی را در زندگی حرفه‌ای خود تجربه کند. او می‌خواهد به رئال برود و با این تیم به موفقیت برسد. تنها منتظر 30 ژوئن است تا رویایش را به حقیقت تبدیل کند.»

امباپه پیش از این نیز اعلام کرده بود که دوست داشت در تابستان سال گذشته به سانتیاگو برنابئو می‌رفت اما پیشنهاد این باشگاه از سوی مدیران پی اس جی رد شد و حالا دیگر زمان زیادی تا پایان قرارداد این بازیکن با این باشگاه فرانسوی باقی نمانده است. 

او در تابستان پیش رو به عنوان بازیکن آزاد به رئال مادرید خواهد رفت تا رهبر پروژه بازسازی این تیم باشد. امباپه از حالا رویای برنابئو را در سر دارد.

 منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.