عکس | مهدی طارمی در پرتغال سلطان شد/ پست ویژه صفحه پوورتو برای تمجید از ستاره ایرانی
دسته‌بندی نشده

پست ویژه صفحه پورتو برای تمجید از ستاره ایرانی – اندیشه معاصر


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو در دو دیدار اخیر این تیم مقابل لاتزیو ایتالیا (لیگ اروپا) و اسپورتینگ لیسبون (نیمه نهایی جام حذفی) موفق شد هم گل بزند و هم پاس گل بدهد.

گل‌های طارمی مقابل لاتزیو و اسپورتینگ از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید و پاس گل‌های او هم به شکل زیبایی به هم تیمی‌هایش رسید تا تمجیدها از توانمندی مهاجم ایران ادامه داشته باشد.

طارمی در این فصل در تمام رقابت‌هایی که با پیراهن پورتو به میدان رفته، ۱۳ پاس گل داده است که برای یک مهاجم آمار قابل توجهی است.

باشگاه پورتو با انتشار فیلمی از پاس گل‌های طارمی در این فصل، به مهاجم ایرانی اش لقب سلطان پاس گل داد و نوشت که مهدی ۱۳ بار به هم تیمی‌هایش برای گلزنی کمک کرده است.

طارمی علاوه بر لاتزیو و اسپورتینگ در بازی‌های حساس دیگری از جمله آث میلان در لیگ قهرمانان اروپا هم پاس گل داده است.

از سوی دیگر طارمی با دو پنالتی که در دو دیدار اخیر پورتو به گل تبدیل کرد، آمار خود در این زمینه را هم بهبود بخشید. به نوشته روزنامه «رکورد» پرتغال، طارمی از زمانی که به لیگ پرتغال آمده است، در لباس تیم‌های ریو آوه و پورتو هرگز پنالتی‌های خود را از دست نداده و تمام ۱۴ پنالتی خود را در طول دو فصل و نیم اخیر به گل تبدیل کرده است.

انتهای پیام/*

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه : https://andishemoaser.ir/?p=1280039منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.