مسئول بارسلونا هم انتقال امباپه به رئال مادرید را تایید کرد!
دسته‌بندی نشده

مسئول بارسلونا هم انتقال امباپه به رئال مادرید را تایید کرد!


سایت «گل» از منابع آگاهش خبر داد مسئولی بلندپایه در باشگاه بارسلونا انتقال کیلیان امباپه ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن به رئال مادرید را قطعی دانست.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فارس؛ پاریسی ها اخیرا آخرین پیشنهاد رسمی و وسوسه برانگیز خود را برای تمدید قرارداد امباپه ارائه کردند. طبق این پیشنهاد در صورت تمدید امباپه با پاریس دستمزد سالیانه ۴۰ میلیون یورو دریافت می کند.

مهمتر از آن پیشنهاد ۱۰۰ میلیون یورویی برای امباپه در صورت ماندن در پاریس است اما مسئولی بلندپایه از بارسلونا که نخواست نامش فاش شود تاکید کرد انتقال امباپه به رئال قطعی شده و این بازیکن تابستان راهی مادرید می شود.

این مسئول بلندپایه رقیب سنتی رئال، گفت: خیلی سخت است پرس از امضای قرارداد با امباپه چشم پوشی کند. این بازیکن قطعا تابستان راهی مادرید می شود.

رئال مادرید تابستان گذشته تلاش زیادی کرد تا امباپه را جذب کرد و به نوعی این انتقال برای پرس حیثیتی شد. رئیس رئال حتی حاضر شد ۲۰۰ میلیون یورو بابت امباپه پرداخت کند.

اما در نهایت ناصر الخلیفی مالک قطری باشگاه پاری سن ژرمن پیشنهاد رئال را نپذیرفت به همین رئال متعهد شده به هر نحوی تابستان پیش رو به خاطر اعاده حیثیتش او را جذب کند.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.