اسپالتی: دعای خیر مارادونا مقابل میلان همراه ناپولی خواهد بود - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
دسته‌بندی نشده

اسپالتی: دعای خیر مارادونا مقابل میلان همراه ناپولی خواهد بود – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


ناپولی در حساس ترین بازی هفته بیست و هشتم سری آ ۲۰۲۱/۲۲ میزبان میلان است. ۳ امتیاز این بازی، نقش مهمی در تعیین سرنوشت اسکودتو خواهد داشت.

به نقل از اسکای ایتالیا؛ لوچانو اسپالتی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از این بازی گفت:

می توانم بگویم در بهترین شرایط برای بازی هستیم. در طول مسابقه خواهیم دید که کدام تیم وضعیت بهتری خواهد داشت. استفانو پیولی طی سال های اخیر موفق به ساختن تیم خوبی در میلان شده است اما در این بازی، هیچ تیمی با انگیزه تر از ناپولی نخواهد بود. امیدوارم دعای خیر مارادونا همراه ما باشد و یک شب زیبا بسازیم.

یکی از خبرنگاران از اسپالتی پرسید “هر روز صبح وقتی از خواب بیدار می شوید، مقابل آینه هنگام اصلاح صورت خود چه می گوید؟”؛ سرمربی ناپولی گفت:

من صورت خود را را اصلاح نمی کنم. صبح ها مقابل آینه می ایستم و موهای خود را مرتب می کنم!

مهم ترین موضوع برای یک حرفه ای این است که هر روز صبح، اهداف و رویه خود را تغییر ندهد. من مشکلی ندارم که بگویم اهداف ما چیست. ما می‌ خواهیم همه چیز را به چالش بکشیم و می دانیم فرصت جاودانه کردن دوران حرفه ای خود را داریم. من قبلا در هفته گذشته گفتم، ما فراموش می شویم یا برای همیشه در ذهن ها باقی خواهیم ماند. این بازی های رو در رو به عوامل زیادی بستگی دارد، بنابراین ممکن است حریف بهتر از ما عمل کند، اما آنها نمی توانند انگیزه بیشتری داشته باشند. من همچنین بلوغ بیشتری از تیمم دیده‌ ام. بازیکنانم منتظر لحظه مناسب برای تغییر وضعیت هستند.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.