لالیگا| رئال مادرید با یک پیروزی پرگل برای PSG خط و نشان کشید
دسته‌بندی نشده

لالیگا| رئال مادرید با یک پیروزی پرگل برای PSG خط و نشان کشید


تیم فوتبال رئال مادرید با افزایش حاشیه امنیت خود در صدر جدول رده بندی رقابت های لالیگا، آماده دومین مصافش با پاری سن ژرمن در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا شد.

– ، در آخرین بازی از شب دوم از هفته بیست و هفتم رقابت های لالیگای اسپانیا، شب گذشته (شنبه) از ساعت 23:30 به وقت تهران، تیم فوتبال رئال مادرید صدرنشین جدول رده بندی رقابت ها میزبان سوسیه داد بود و میهمان باسکی اش را با نتیجه قاطع 4 بر یک در هم کوبید.

سوسیه داد در این بازی با گلزنی میکل اویارسابال از روی نقطه پنالتی در دقیقه 10 پیش افتاد، اما رئال مادرید با گل های ادواردو کاماوینگا در دقیقه 40، لوکا مودریچ در دقیقه 43، کریم بنزما در دقیقه 76 (پنالتی) و مارکو آسنسیو در دقیقه 79 ورق را به سود خود برگرداند و سه امتیاز را از آن خود کرد.

این نتیجه که نوزدهمین پیروزی فصل کهکشانی ها بود و با 63 امتیاز حاشیه امنیت شان در صدر جدول را به هشت امتیاز افزایش داد، در حالی در کارنامه تیم کارلو آنچلوتی به ثبت رسید که آنها چهار روز دیگر در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان پاری سن ژرمن خواهند بود و در آن مسابقه باید شکست یک بر صفر دور رفت را جبران کنند.

امروز چهار بازی دیگر در لالیگا برگزار می شود که برنامه آنها به شرح زیر است:کادیس – رایو وایکانو، ساعت 16:30
کلید واژه ها: رئال مادریددقیقهمادریدجدول رده بندیتیم فوتباللیگ قهرمانان اروپاادواردو کاماوینگارئالرده بندیرقابتقهرمانان اروپاپنالتیپیروزیامتیازفوتباللیگ قهرمانانمارکو آسنسیوپاری سن ژرمنلوکا مودریچپیروزی پرگلحاشیهامنیتکهکشانی هاآخرین بازیکریم بنزماکاماوینگابازیقهرمانانجدولبندیمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.