فیلیپه اندرسون: لاتزیو می‌تواند چهارم شود - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
دسته‌بندی نشده

فیلیپه اندرسون: لاتزیو می‌تواند چهارم شود – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


این مهاجم بیانکوچلستی درمورد توپی که با دریبل های مارپیچ از میان مدافعان کالیاری عبورش داد و وارد دروازه حریف کرد نظر خاصی ندارد، اما به دنبال حضور در لیگ قهرمانان اروپا است.

طرفداری| به گزارش فوتبال ایتالیا، فیلیپه اندرسون که عملکرد پر فراز و نشیبی در این فصل داشته، دیشب با یک گل و یک پاس گل از بهترین های تیمش در دیدار مقابل کالیاری بود. 

این بازیکن برزیلی در پایان این دیدار در مصاحبه با Sky Sport گفت: 

ما از نتایج اخیر ناامید شده بودیم، اما می دانستیم که اگر شکل بازی خودمان را حفظ کنیم، بالاخره نتایج خوب به دست می آیند. ما خوشحالیم که توانستیم سه امتیاز بسیار مهم را کسب کنیم.

مائوریتزیو ساری همیشه از برنامه بازیهای لاتزیو شکایت می کرد که لاتزیو زمان کافی برای تمرین و ریکاوری در بین بازی ها ندارد، آیا حالا که آنها از لیگ اروپا و کوپا ایتالیا خارج شده اند، عملکرد خوب عقاب ها تصادفی است؟

داشتن زمان بیشتر برای کار در تمرینات مطمئنا کمک می کند، ما نیز با تیزبینی و دقت بیشتری به بازی ها می رویم، اما می دانیم که اگر می خواهیم به اروپا راه پیدا کنیم، باید بتوانیم هر سه روز یک بازی را انجام دهیم و این مسئله را مدیریت کنیم.

همچنین از فیلیپه اندرسون، بازیکن سابق وستهم یونایتد پرسیده شد که آیا گل دیشبش به کالیاری بهترین گل دوران حرفه ای او بوده است یا خیر؟

نمی توانم بگویم. از گلهایی که زده ام، چندتا گل هستند که خیلی دوستشان دارم. امروز احساس خیلی خوبی داشتم و توپ در جای درستی فرود آمد. خوشحالم که گل زدم و پیروزی تیمم را تضمین کردم.

لاتزیو اکنون با ۴۶ امتیاز، یک امتیاز کمتر از رم و آتالانتا که به طور مشترک در رده پنجم قرار دارند، در رتبه ششم جدول سری آ قرار گرفته، در حالیکه آتالانتا یک بازی کمتر نیز دارد. آیا عقابها هنوز برای رسیدن به چهار تیم برتر شانسی دارند؟

می دانیم که تیم قدرتمندی هستیم، استحکام لازم را داریم و می توانیم لیگ قهرمانان را به چالش بکشیم. سخت است، اما ما می توانیم چهارم شویم.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.