دسته‌بندی نشده

نمایش گاراژ 18 میلیون پوندی کریستیانو رونالدو (+عکس) | برنده


برنده 5 توپ طلا می گوید با آنکه از هر برند ماشین دو مدل دارد، دوست دارد مجموعه وسیعی از بوگاتی داشته باشد.

– طرفداران کریستیانو رونالدو (Cristiano Ronaldo) از اینکه توانستند گاراژ 18 میلیون پوندی ماشین های سوپراسپرست او را در مستند جدید جورجینا رودریگز (Georgina Rodriguez) ، نامزد او ببینند بسیار خوشحال هستند.

ستاره پرتغالی تیم منچستریونایتد به خاطر ماشین های بسیار گران قیمتش مشهور است و دوربین های مستند من جورجینا هستم (I Am Georgina) مجموعه وسیعی از ابرخودروهای رونالدو در خانه 5 میلیون پوندی او در مادرید را به نمایش گذاشتند.

در بخش هایی از این برنامه، خودروهای سوپراسپرت او کاملا منظم و به صف شده در یک پارکینگ تمیز و مرتب به نمایش داده می شوند و بوگاتی شیرون (Bugatti Chiron) دو میلیون پوندی رونالدو در انتهای تصویر قرار دارد.

اما این ماشین به گران ترین خودروی این بازیکن 36 ساله حتی نزدیک هم نیست، زیرا جایزه گران ترین خودروی رونالدو متعلق به بوگاتی چنتودیه چی (Bugatti Centodieci) به ارزش 8.

5 میلیون پوند است که گمان می رود رونالدو یکی از تنها 10 فرد در سرتاسر دنیاست که صاحب این خودروست.

این مدل بوگاتی 1600 اسب بخار قدرت دارد و سرعت آن به حداکثر 236 مایل در ساعت می رسد.

برنده 5 توپ طلا می گوید با آنکه از هر برند ماشین دو مدل دارد، دوست دارد مجموعه وسیعی از بوگاتی داشته باشد.

در گاراژ لوکس او که بیشتر شبیه یک نمایشگاه است، در کنار خودروی شیرون، فراری 599 جی تی او (Ferrari 599 GTO) به ارزش 500 هزار پوند، یک مک لارن سنا (McLaren Senna) به ارزش 750 هزار پوند و بعد دو رولزرویس قرار گرفته: مدل کولینان (Cullinan) که 300 هزار پوند قیمت دارد و فانتوم دراپهد کوپه (Phantom Drophead Coupe) با قیمتی در حدود 500 هزار پوند.

دومین نما در این نمایش مستند پنج ابرخودروی دیگر رونالدو را نشان می دهد که مهم ترین آنها یک مرسدس جی-واگن برابوس (Mercedes G-Wagon Brabus) به ارزش 600 هزار پوند است و هدیه رودریگز به رونالدوست.

یک بوگاتی ویرون (Bugatti Veyron) 1.

5 میلیون پوندی، یک مرسدس بنز (S65 AMG) 200 هزار پوندی، مک لارن (MP4-12C) 200 هزار پوندی و یک لامبورگینی آونتادور (Lamborghini Aventador) 270 هزار پوندی نیز در مجموعه ماشین های او به چشم می خورد.

البته رونالدو ماشین های دیگری هم دارد که در این برنامه مستند نشان داده نشد؛ مثل فراری نقره ای، مرسدس AMG GLE 63 و یک مرسدس بنز مشکی.

او اخیرا پس از جدایی از یوونتوس و پیوستن دوباره به منچستریونایتد، یک بنتلی فلایینگ اسپر (Bentley Flying Spur) 250 هزار پوندی خرید تا در منچستر از آن استفاده کند.

او همچنین یک بنتلی کانتیننتال جی تی (Bentley Continental GT)، یک لامبورگینی اوروس (Lamborghini Urus) و یک شورلت کامارو (Chevrolet Camaro) به ارزش تنها 40 هزار پوند دارد که برای خانواده استفاده می شود.

برنده پنج بار لیگ قهرمانان اروپا پس از بازدید از کارخانه فراری در مارانلوی ایتالیا در می 2021 یک فراری مونزا (Ferrari Monza) به ارزس 1.

4 میلیون پوند خریداری کرد.

کلید واژه ها: کریستیانو رونالدورونالدومیلیونماشیننمایشجورجینا رودریگزمنچستریونایتدبوگاتیمستندگاراژگران ترینطرفدارانبرندگرانپارکینگرودریگزپرتغالیتوپ طلابازیکنمادریددوربینمشهورنامزدستارهتصویربرندهقرارشونددوستدادهمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.