دربی حساس بدون فوق ستاره برگزار می شود؟!
دسته‌بندی نشده

دربی حساس بدون فوق ستاره برگزار می شود؟!


در ابتدای فصل کریستیانو رونالدو فاصله ای تا انتقال به منچسترسیتی نداشت، اما در نهایت تصمیم خود را در ساعات پایانی تغییر داده و بعد از 13 سال لباس قرمز به تن کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ حالا امشب در شرایطی در دربی منچستر برگزار می شود که شیاطین سرخ برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان چاره ای جز کسب پیروزی مقابل سیتی ندارند و تیم پپ گواردیولا نیز اصلا نمی خواهد صدر جدول را از دست بدهد.

اما تصاویری که دیروز از حضور بازیکنان منچستریونایتد در هتل لوی منتشر شده موید آن است که کریستیانو رونالدو و ادینسون کاوانی، دو مهاجم باتجربه و گلزن این تیم در لیست 21 نفره انتخاب شده توسط رالف رانگنیک حضور ندارند. بدین ترتیب ستاره پرتغالی و 37 ساله یونایتد قاعدتا در دربی حساس مقابل سیتی غایب بوده و حتی روی نیمک ذخیره های یونایتد نیز حضور پیدا نخواهد کرد.

به نظر می رسد مارکوس رشفورد، ستاره جوان و انگلیسی یوناید امشب در نوک خط حمله این تیم به جای کریستیانو رونالدو به ایفای نقش خواهد پرداخت و ستاره پرتغالی در خانه و از تلویزیون این بازی حساس را تماشا می کند.

البته سال 2022 اصلا برای کریستیانو رونالدو خوب شروع نشده و این ستاره پرتغالی از نظر آمار گلزنی دچار افت محسوسی شده است. اما به هر حال او هنوز با 15 گل بهترین گلزن فصل شیاطین سرخ محسوب می شود و در صورت شکست یونایتد در دربی امروز، رالف رانگنیک بی تردید مورد انتقادات فراوانی بابت این تصمیم جنجالی و بزرگ قرار خواهد گرفت.

نباید فراموش کرد رونالدو در دو دهه اخیر 15 بار با لباس یونایتد و رئال مادرید برابر سیتیزن ها بازی کرده و آمار او برابر این تیم به مانند دیگر تیم های بزرگ نیست. رونالدو در 15 بازی خود مقابل منچسترسیتی پنج گل به ثمر رسانده و رکورد گلزنی او مقابل سیتی در هر سه بازی یک گل است که عملکرد فوق العاده ای به شمار نمی آید.

لیست یونایتد برای این دربی حساس بدین شرح است:

داوید دخیا، دین هندرسون، تام هیتون، دیگو دالوت، آرون فن بیساکا، فیل جونز، هری مگوایر، اریک بایی، ویکتور لیندلوف، الکس تلس، نمانیا ماتیچ، اسکات مک تومینای، فرد، پل پوگبا، هانیبال مجبری، جسی لینگارد، خوان ماتا، برونو فرناندس، جیدون سانچو، آنتونی الانگا، مارکوس راشفوردمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.