همسر ایرانی سیدورف، چگونه مسلمانش کرد؟
دسته‌بندی نشده

ماجرای مسلمان شدن سیدورف توسط همسر ایرانی اش + عکس


کلارنس سیدورف، هافبک سابق تیم ملی هلند و رئال به دین اسلام روی آورد.

کلارنس سیدورف، ستاره سابق رئال مادرید، با انتشار تصویری در صفحه رسمی اینستاگرامش اعلام کرد که به دین اسلام پیوسته است. سیدورف یکی از ستاره‌های درخشان نسل خودش بود که تجربه بازی با پیراهن رئال مادرید، اینتر و میلان را در کارنامه دارد. این بازیکن همچنین در فاصله سال‌های ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۸ با پیراهن تیم ملی هلند نیز به میدان رفت. سیدورف چند ماه قبل با انتشار تصاویری اعلام کرد که با دختری ایرانی و مسلمان به نام سوفیا مکرمتی نامزد کرده است. این ستاره سابق میلان چند روز قبل با انتشار پستی در اینستاگرام رسمی خود اعلام کرد که به دین اسلام پیوسته است.

سیدورف در این پست نوشت: تشکری مخصوص از همه پیام‌های زیبایی که برای تبریک پیوستن من به خانواده مسلمانان ارسال کردید. من بسیار خوشحال هستم که به تمامی برادران و خواهرانم در سراسر دنیا خصوصا سوفیای عزیزم پیوستم که بیشتر از هرکسی معنای عمیق اسلام را به من یاد داده است.

این ملی‌پوش سابق هلند و رئال در ادامه این پست اینستاگرامی با اشاره به این که برخلاف بسیاری دیگر تصمیمی برای تغییر نامش نگرفته اضافه کرد:« من نامم را تغییر ندادم و همچنان با نامی که والدینم برای من انتخاب کردند ادامه خواهم داد، کلارنس سیدورف! با عشق برای تمامی انسان‌ها در سراسر جهان.»

از هشتگ‌های مورد استفاده سیدورف در این پست مشخص است که او به صورت رسمی در یکی از مراکز دینی کشور امارات دین خود را تغییر داده و مسلمان شده است.

سوفیا مکرمتی نامزد ایرانی کلارنس سیدروف

سپیده مکرمتی، همسر ایرانی کلارنس سیدورف کیست؟ کلارنس ۴۵ ساله چند سال پیش با سپیده با نام مستعار «سوفیا» آشنا شده، زنی که مقیم کانادا بوده و به میلان و دبی هم رفت و آمد دارد. برخی منابع می‌گویند او دانش‌آموخته الکترونیک است و برخی منابع رشته تحصیلی او را بازرگانی اعلام کرده‌اند. این زن ایرانی در پروفایل اینستاگرامش خودش را سفیر جهانی «اسکاویا» و سفیر حسن‌نیت بنیاد «هرثور» معرفی کرده است.

تا ۱۰ ماه پیش کلارنس در صفحه اینستاگرامش عکسی از سپیده منتشر نکرده بود، اما حالا نه تنها با این زن ایرانی عکس در اینستاگرامش دارد، بلکه همواره در مراسم‌های مختلف در کنار یکدیگر هستند. سپیده مکرمتی دو فرزند هم به نام‌های نیما و دیاکو از ازدواج قبلی‌اش دارد. این در حالی است که سیدورف چند ماه قبل با انتشار تصاویری اعلام کرد که با دختری ایرانی و مسلمان به نام سوفیا مکرمتی نامزد کرده است.

پس از گذشت مدت‌ها از این رابطه حال نیز کلارنس سیدورف هافبک سابق تیم ملی فوتبال هلند و آث میلان با انتشار مطلبی از پیوستن به دین اسلام خبر داده است.

همسر ایرانی کلارنس سیدورف با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به این اتفاق ابراز خوشحالی کرد.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.