لالیگا| بارسلونا شکست در خانه الچه را با پیروزی عوض کرد
دسته‌بندی نشده

لالیگا| بارسلونا شکست در خانه الچه را با پیروزی عوض کرد


شاگردان ژاوی هرناندس در بیست و هفتمین هفته از رقابت های لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا، موفق به کسب یک پیروزی خارج از خانه شدند.

– ، در سومین روز از هفته بیست و هفتم رقابت های لالیگای اسپانیا، امروز (یکشنبه) از ساعت 18:45 به وقت تهران، تیم فوتبال بارسلونا میهمان الچه بود که این بازی با پیروزی 2 بر یک بارسایی ها به پایان رسید.

بارسلونا در حالی 3 امتیاز این بازی را از آن خود کرد که این تیم الچه بود که با گلزنی فیدل چاوس در دقیقه 44 زودتر به گل رسید.

فران تورس در دقیقه 60 کار را برای بارسلونا به تساوی کشاند و 6 دقیقه به پایان وقت های عادی بازی هم ممفیس دپای از روی نقطه پنالتی (فرصتی که در نتیجه خطای هند بازیکن حریف در محوطه جریمه الچه به شاگردان ژاوی داده شد) ورق را به سود تیم میهمان برگرداند.

در ادامه خاویر پاستوره در دقیقه 88 از الچه اخراج شد، تا کار تیم میزبان برای فرار از شکست خانگی سخت تر شود.

بارسلونا با این نتیجه سیزدهمین پیروزی در بیست و ششین بازی فصل خود را کسب کرد و ضمن صعود به رده سوم جدول، فاصله خود را با سویای رده دومی به 7 امتیاز کاهش داد.

امشب دو بازی دیگر از هفته بیست و هفتم لالیگا برگزار می شود که در اولین آنها از ساعت 21 به وقت تهران، سلتاویگو میزبان مایورکا خواهد بود و در بازی دوم از ساعت 23:30 رئال بتیس میزبان اتلتیکومادرید خواهد بود.

کلید واژه ها: بارسلوناالچهدقیقهتیم فوتبال بارسلوناپیروزیلیگ دسته اول فوتبالپیروزی خارج از خانهبازیخاویر پاستورهمیهمانفوتبالژاوی هرناندسلیگ دسته اولپایانرقابتتیم فوتبالممفیس دپایسومین روزفران تورسبیستژاویهفتهخانهخطای هنددسته اوللیگ دستهپاستورهپنالتیبازیکنمیزبانمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.