الچه 1 - بارسلونا 2؛ تعویض های ژاوی جواب داد | بارسلونا با
دسته‌بندی نشده

الچه 1 – بارسلونا 2؛ تعویض های ژاوی جواب داد | بارسلونا با


بارسلونا با گلزنی بازیکنان تعویضی خود موفق به کسب پیروزی شد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازآریا، الچه و بارسلونا در چارچوب بازی های هفته 27 فصل 22-2021 لالیگا به مصاف هم رفتند که در نهایت این دیدار با نتیجه 2-1 به سود بارسلونا به پایان رسید تا تیم ژاوی سه امتیاز خارج از خانه مهم را کسب کند.

خاویر پاستوره، بازیکن نیمکت نشین الچه در دقیقه 89 به دلیل اعتراض از روی نیمکت اخراج شد.

بادیا، دروازه بان الچه در این دیدار شش سیو داشت اما نتوانست مانع پیروزی بارسلونا شود.

شرح گل ها؛الچه 1-0 بارسلونا؛ فیدل 44`: پدری سعی کرد توپ را از مقابل پای بازیکن الچه دور کند اما این توپ تبدیل به پاسی عالی برای فیدل شد و در محوطه جریمه به این بازیکن رسید.

فیدل از زاویه ای نه چندان مناسب اقدام به شوت زنی کرد و تراشتگن واکنش مناسبی روی این ضربه نداشت.

در نتیجه الچه پیش از سوت پایان نیمه اول به برتری رسید.

الچه 1-1 بارسلونا؛ فران تورس 60`: سانتر عثمان دمبله در محوطه جریمه به جوردی آلبا رسید.

این بازیکن اقدام به شوت زنی سرضرب کرد اما توپ روی پای او نخوابید و در عوض تبدیل به پاسی برای فران تورس شد.

این مهاجم جوان نیز از موقعیت تک به تکی که داشت نهایت استفاده را کرد و گل تساوی را به ثمر رساند.

الچه 1-2 بارسلونا؛ ممفیس دیپای 84`: در حین درگیری ممفیس دیپای و مدافع الچه بر سر توپ، با برخورد توپ به دست بازیکن الچه خطای پنالتی به سود بارسلونا اعلام شد.

ممفیس دیپای با یک ضربه پنالتی دقیق و عالی بارسلونا را به برتری رساند.

در دقایق ابتدایی موقعیت خاصی روی دروازه ها رخ نداد و در دقیقه 20 این یوردی آلبا بود که از سمت چپ شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد، اما بادیا با عکس العمل خوب ضربه او را مهار کرد.

در دقیقه 27 بارسلونا صاحب بهترین فرصت برای زدن گل اول شد، اما ضربه عثمان دمبله را بادیا مهار کرد و در ریباند این گونزالز بود که شوت فرانکی دی یونگ را از روی خط دروازه الچه برگشت داد.

دقایقی بعد بارسلونا باز هم موقعیت بسیار خوبی برای زدن گل اول داشت و این بار فرانکی دی یونگ در موقعیتی تک به تک قرار گرفت، اما ضربه او دقیق نبود و بادیا به خوبی دروازه الچه را نجات داد.

اما در دقایق پایانی نیمه اول این الچه بود که بر خلاف جریان مسابقه به گل اول دست یافت.

اشتباه بزرگ پدری و پاس او در نهایت به فیدل رسید و او با ضربه ای دقیق از درون محوطه و به گوشه سمت راست دروازه بارسلونا توانست گل اول را به ثمر برساند.

در ادامه اتفاقی رخ نداد و الچه با برتری 0-1 راهی رختکن شد.

بارسلونا نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی و روی ارسال دنی آلوس می توانست به گل تساوی دست یابد، اما ضربه والی فران تورس از بالای دروازه الچه به بیرون رفت.

اما در دقیقه 60 بارسلونا به گل تساوی دست یافت.

روی حرکت عثمان دمبله و ارسال دقیق یوردی آلبا به شش قدم بود که فران تورس صاحب موقعیت گلزنی شده و با ضربه ای مناسب موفق شد گل تساوی بارسلونا را به ثمر برساند.

الچه خیلی زود فرصت خوبی داشت تا دوباره از رقیب نامدار خود پیش افتد، اما ضربه میلا از سمت چپ محوطه دقیق نبود و مارک آندره تراشتگن به خوبی این ضربه را دفع کرد.

در دقیقه 77 و روی حرکت آداما ترائوره بود که بارسلونا صاحب بهترین فرصت برای زدن گل دوم شد، اما فران تورس در موقعیتی تک به تک خوب عمل نکرد و بادیا دروازه را نجات داد.

اما در دقیقه 82 و با متوقف شدن ممفیس دیپای در محوطه، بارسلونا صاحب یک ضربه پنالتی شد.

خود دیپای پشت توپ قرار گرفته و موفق شد با ضربه ای دقیق دروازه الچه را باز کند.

بارسلونا در ادامه بازی را کنترل کرده و در نهایت 1-2 از سد الچه گذشت.

کلید واژه ها: بارسلوناالچهبازیکنبازیپیروزیفیدلتعویضمناسبپایاندیدارنیمکتدروازه بانفران تورسژاویبازیکناننیمه اولتراشتگناعتراضلالیگاامتیازدروازهگزارشاقدامزاویهبرتریواکنشاخراججریمهگلزنیدقیقهمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.