سری A| یوونتوس به زحمت از اسپتزیا 3 امتیاز گرفت | بانوی
دسته‌بندی نشده

سری A| یوونتوس به زحمت از اسپتزیا 3 امتیاز گرفت | بانوی


بانوی پیر در بیست و هشتمین هفته از رقابت های لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا موفق به کسب پیروزی خفیف شد تا شانس خود را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان افزایش دهد.

– ، در چارچوب دیدارهای هفته بیست و هشتم سری A ایتالیا و در ادامه بازی های روز سوم این هفته، امروز (یکشنبه) یوونتوس در ورزشگاه آلیانتس تورین به مصاف اسپتزیا رفت و این بازی را به زحمت و به لطف تک گل دقیقه 28 آلوارو موراتا با نتیجه یک بر صفر به سود خود به پایان رساند.

بانوی پیر که این روزها با بحران کمبود مهره در خط میانی و دفاعی مواجه است، با کسب پانزدهمین پیروزی اش از فرصتی که برای تثبیت جایگاهش در رده چهارم جدول مهیا شده بود (شکست آتالانتای رده پنجمی در خانه رم) نهایت استفاده را برد و با این پیروزی 53 امتیازی شد تا فاصله خود را با آتالانتا با 6 امتیاز افزایش دهد، البته با یک بازی بیشتر.

اسپتزیا نیز با قبول شانزدهمین شکستش در این فصل، 26 امتیازی ماند و فرصت صعود به رده پانزدهم را از دست داد و در رده شانزدهم باقی ماند.

در آخرین و مهمترین بازی از هفته بیست و هشتم سری A ایتالیا، امشب از ساعت 23:15 به وقت تهران، ناپولی و میلان، تیم های دوم و سوم جدول رده بندی در ورزشگاه دیه گو آرماندو مارادونای شهر ناپل برابر یکدیگر صف آرایی خواهند کرد تا صدر جدول را از چنگ اینتر خارج کنند.

کلید واژه ها: اسپتزیاپیروزیامتیازلیگ دسته اول فوتبالبانوی پیرآتالانتاایتالیایوونتوسفوتبال ایتالیاآلوارو موراتابازیهفتهافزایشلیگ قهرمانانسری A ایتالیالیگ دسته اولبانویکسب سهمیهقهرمانانبیستدسته اوللیگ دستهآلیانتسورزشگاهاستفادهموراتافوتبالفاصلهدفاعیتثبیتمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.