ژاوی: برد مهمی کسب کردیم که اجازه می‌دهد به جنگیدن ادامه دهیم
دسته‌بندی نشده

ژاوی: برد مهمی کسب کردیم که اجازه می‌دهد به جنگیدن ادامه دهیم


 ژاوی هرناندس سرمربی تیم فوتبال بارسلونا پس از پیروزی 2 بر یک شب گذشته (یکشنبه) آبی‌و‌اناری‌ها برابر الچه در دیداری که گل اول را هم خورده بودند، از عملکرد مردان خود ابراز رضایت کرد. بارسلونا به لطف این پیروزی موقتاً توانست به رده سوم جدول صعود کند و به نظر ژاوی این پیروزی به تیم او اجازه ادامه رؤیاپردازی می‌دهد.

ژاوی گفت: بردن این بازی با اختلاف گل فراوان کاری عادی نبود. دو تیم پا به پای یکدیگر بازی می‌کردند. حریف مربی بزرگی دارد که تیمش را در فاز دفاعی بسیار قدرتمند کرده است. علاوه بر آن، آنها گل او را هم زدند و کار ما را سخت‌تر کردند. با این حال به لطف تلاش مضاعف و جنگندگی زیادی بازیکنان‌مان ما توانستیم بازی را ببریم. پنالتی که داور به سودمان اعلام کرد سبب شد بردی کسب کنیم که به ما اجازه می‌دهید به جنگیدن ادامه دهیم. ما الان تیم سوم جدول هستیم و به نظر در مسیر خوبی قرار گرفته‌ایم. پیروزی در این بازی حق‌مان بود و با اینکه الچه عملکرد خوبی داشت، می‌توانستیم با اختلاف بیشتری هم بازی را ببریم.

سرمربی کاتالان‌ها افزود: بین دو نیمه خیلی ناراحت بودم. با توجه به فوتبالی که ارائه کردیم و موقعیت‌هایی که داشتیم، واقعاً حق‌مان نبود که بازنده به رختکن برویم. ما به هر شیوه‌ای که می‌شد برای رسیدن به گل تلاش کردیم. ممفیس دپای هم کارش را خوب انجام داد. او برای تیم ما بازیکن بسیار مهمی است و عملکردش مثبت و تأثیرگذار بود. او بهترن گلزن تیم ما و بازیکنی واقعاً حرفه‌ای است.

ژاوی در نهایت درباره جایگاه تیمش در میان مدعیان لالیگا و روندی که بارسا در مسابقات لیگ در پیش گرفته است هم عنوان کرد: من احساس خوبی نسبت به تیم‌مان دارم. این چهارمین برد متوالی ما بود و نشانه‌ای از اینکه تلاش‌های‌‌مان دارد جواب می‌دهد و بازیکنان به چیزهایی که به آنها گفته‌ایم ایمان آورده‌اند.

 منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.