اعجوبه جوان اسپانیایی به بارسلونا می پیوندد | بارسلونا موفق
دسته‌بندی نشده

اعجوبه جوان اسپانیایی به بارسلونا می پیوندد | بارسلونا موفق


بارسلونا موفق به عقد قرارداد با اعجوبه جوان اسپانیایی شده است.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه ورزش خبرگزاری آنا”، بارسلونا موفق شد با شکست رقیب سنتی خود، ستاره آبنده دار فوتبال اسپانیا را به خدمت بگیرد.

نشریه دِیلی مِیل (Daily Mail) اعلام کرد بارسلونا با شکست دادن رئال مادرید موفق به گرفتن امضای پابلو توره، بازیکن جوان و مستعد راسینگ سانتاندر شد.

این بازیکن 18 ساله اسپانیایی در پنجره نقل و انتقالات تابستانی به طور رسمی به باشگاه کاتالان پیوسته و قراردادی 4 ساله امضا خواهد کرد و بند فسخ او 100 میلیون یورو تعیین شده است.

پابلو توره یکی از شگفت انگیزترین استعدادهای اسپانیا شمرده می شود که از زمان پیوستن به راسینگ سانتاندر از سی دی مارینا اسپورت در سنین بسیار پایین، پیشرفت فوق العاده ای داشته است.

تأثیری که این اعجوبه جوان داشته به گونه ای بوده که او در حال حاضر و در آستانه 19 سالگی، یکی از چهره های کلیدی راسینگ است.

انتهای پیام/4048/
کلید واژه ها: اسپانیابارسلوناراسینگ سانتاندراسپانیاییپنجره نقل و انتقالات تابستانینقل و انتقالات تابستانیپنجره نقل و انتقالاتاعجوبهجوانقراردادشگفت انگیزترینفوتبال اسپانیانقل و انتقالاتبازیکنموفقیکی ازرئال مادریدعقد قراردادفوق العادهشکستتابستانیانتقالاتامضاقراردادیتورهخبرگزاریکاتالانپیشرفتمادریدباشگاهمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.