اسپالتی: گل ژیرو قابل اجتناب بود؛ در جریان بازی تصمیمات درستی نگرفتیم - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
دسته‌بندی نشده

اسپالتی: گل ژیرو قابل اجتناب بود؛ در جریان بازی تصمیمات درستی نگرفتیم – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


سرمربی ۶۳ ساله از عملکرد بازیکنان ناپولی در صحنه گل حریف راضی نیست.

طرفداری | در بازی بزرگ هفته فوتبال ایتالیا، ناپولی در استادیوم دیگو آرماندو مارادونا میزبان میلان بود. جدال تیم‌های دوم و سوم جدول حساسیت بسیار بالایی داشت و مسابقه نزدیک و کم موقعیت دنبال شد. با این حال، روسونری با استفاده از موقعیت سنجی اولیویه ژیرو به گل برتری رسید تا سه امتیاز ارزشمند را در کورس قهرمانی با دست آورد. لوچانو اسپالتی پس از پایان مسابقه در مصاحبه‌ای با DAZN، به بررسی شرایط دیدار پرداخت:

آن‌ها برنده شدند و تیم بازنده هستیم. بازی را به خوبی شروع کردیم، توپ را در اختیار داشتیم و آن را در زمین به گردش درآوردیم. شاید در برخی موقعیت‌ها تصمیمات درستی نگرفتیم، اما در کل اشتباهات کمی را مرتکب شدیم. در نیمه دوم به اندازه کافی جسور نبودیم و موقعیت گلزنی جدی به دست نیاوردیم. ما یک گل قابل پیش‌گیری را دریافت کردیم و پس از آن، میلان در دفاع عملکرد خوبی داشت.

 وقتی دارای توانایی‌های خاصی هستید و از آن‌ها استفاده می‌کنید، شانس پوشش نقاط ضعفتان را به دست می‌آورید. اگر در پخش توپ به خوبی عمل کنید، دیگر نیازی به بازی فیزیکی نخواهید داشت. ما چند بازیکن تیم را در اختیار نداریم و بعضی بازیکنان دیگر هم کاملا آماده نیستند. مثلا فابیان رویز دچار کمردرد شده و باید با احتیاط بازی می‌کرد.

اگر قصد حضور در صدر جدول را داریم، با نمایشی مشابه بازی امشب ما، کار دشوار خواهد شد. زمانی که موفق به مدیریت صحیح فشار مسابقات نشوید، پیروزی تقریبا غیر ممکن می‌شود. هر فرد دارای ذات منحصر به خودش است و خصوصیات و روح اختصاصی دارد. شرایط شهر ناپل به این گونه است و اگر نتوانید با فشار اینجا کنار بیایید، به جایی نمی‌رسید. 

به شما اطمینان می‌دهم که فردا با برنامه تمرینی آماده و مشخص در اینجا خواهم بود. اگر فکر می‌کنید که فردا با شرایط مناسب به تمرینات برنمی‌گردم، در اشتباه هستید.

 منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.