دسته‌بندی نشده

تشرف ستاره سابق دنیای فوتبال به دین مبین اسلام | حوزه/ بازیکن


حوزه/ بازیکن سابق تیم ملی هلند و تیم های باشگاهی آث میلان و رئال مادرید از طریق صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که مسلمان شده است.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه ترجمه خبرگزاری حوزه” ، کلارنس سیدورف یکی از پرافتخارترین فوتبالیست های تاریخ فوتبال است.

او در دوران فوتبالی خود توانسته چهار بار با تیم های آث میلان، رئال مادرید و آژاکس به قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا دست یابد.

علاوه بر این او 87 بار سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی هلند را در کارنامه خود دارد.

کلارنس که سابقه 10 سال حضور در تیم پرافتخار آث میلان را دارد، از طریق صفحه اینستاگرام خود اعلام کرده است که به دین اسلام گرویده است.

به گفته رسانه ها تشرف او به اسلام در شهر دبی، در کشور امارات متحده عربی، انجام شده است.

سیدورف در پیام خود از نقش مهم همسر ایرانی اش، سوفیا مکرمتی، در تحقق این امر پرده برداشت و نوشت: از همه کسانی که با پیام های محبت آمیز خود در جشن پیوستن من به خانواده مسلمانان شرکت کردند، تشکر می کنم، به ویژه از سوفیای دوست داشتنی ام که معنای واقعی اسلام را به من آموخت.

من بسیار خوشحال و مفتخرم که به برادران و خواهران خودم در سراسر جهان ملحق می شوم.

این تصمیم یک ماه مانده به شروع ماه مبارک رمضان گرفته شده است، اما چیزی که قرار نیست تغییر کند نام او است.

او در پیام خود در این خصوص چنین توضیح می دهد: من نامم را تغییر ندادم و از نامی که پدر و مادرم برایم گذاشته اند، کلارنس سیدورف استفاده خواهم کرد.

کلید واژه ها: فوتبالآث میلانتیم ملی هلندرئال مادریداینستاگرامبازیکن سابق تیم ملیلیگ قهرمانان اروپاپرافتخاراسلاممیلانقهرمانان اروپاپیراهن تیم ملیدین مبین اسلامتیم ملیکلارنس سیدورفمادریدسیدورفامارات متحدهلیگ قهرمانانتاریخ فوتبالهمسر ایرانیاعلامسابقهفوتبالیستدین اسلامقهرمانانهلندرئالپیامخبرگزاریمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.