فوق ستاره پاری سن ژرمن مصدوم شد
دسته‌بندی نشده

فوق ستاره پاری سن ژرمن مصدوم شد


کیلیان امباپه فوق ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن در تمرین تیمش مصدوم شده و ممکن است دیدار برگشت با رئال مادرید را از دست بدهد.

به گزارش عرشه آنلاین، روز چهارشنبه هجدهم اسفندماه، دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار می‌شود و در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، رئال مادرید و پاری سن ژرمن با قضاوت “دنیل ماکلیه هلندی” به مصاف هم می‌روند.

رسانه گل تأیید کرده که حضور کیلیان امباپه برای جدال برگشت پاری سن ژرمن مقابل رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا پس از مصدومیت در تمرینات، مورد تردید قرار گرفته است.

این بازیکن ۲۳ ساله، پی اس جی را در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی در پارک دو پرنس با زدن یک گل در لحظات پایانی به پیروزی یک بر صفر رساند تا صدرنشین لیگ یک، با اختلاف کمی به سانتیاگو برنابئو پا بگذارند.

با این حال، تیم مائوریسیو پوچتینو ممکن است مجبور شود کار را بدون امباپه برای صعود به پایان برساند، البته به شرطی او نتواند این ضربه و مصدومیت را درمان کند

امباپه در آخرین جلسه تمرینی PSG در صبح امروز _دوشنبه، شانزدهم اسفندماه_ دچار مصدومیت شد و اکنون تحت معاینات پزشکی قرار خواهد گرفت تا میزان آسیب را ارزیابی کند.

بسته به شدت موضوع، این بازیکن فرانسوی ممکن است سفر باشگاهش به مادرید را از دست بدهد تا روی بهبودی خود تمرکز کند.

منبع: ایمنامنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.