کاپلو: اینتر شانس اصلی قهرمانی سری آ است؛ لیائو خودخواه بازی می کند - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
دسته‌بندی نشده

کاپلو: اینتر شانس اصلی قهرمانی سری آ است؛ لیائو خودخواه بازی می کند – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


فابیو کاپلو معتقد است لیائو گاهی اوقات خودخواهانه بازی می کند.

به گزارش طرفداری و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، میلانی ها به لطف پیروزی مقابل ناپولی در حال حاضر صدرنشین سری آ ایتالیا هستند اما اینتر با یک بازی و دو امتیاز کمتر را در تعقیب خود می بینند. فابیو کاپلو، سرمربی سابق میلان در مورد شانس قهرمانی میلان در مسابقات این فصل به گاتزتا گفت:

با وجود عملکرد خوب میلان بر این باورم که اینتر شانس اول قهرمانی است زیرا آنها تیم کامل تری بودند. میلان بازیکنان جوانی دارد و به همین خاطر در نتیجه گرفتن ثبات ندارند.

او در مورد عملکرد رافائل لیائو در ترکیب میلان گفت:

لیائو بازیکن بزرگی است و خیلی چشم نواز بازی می کند. با این حال این اواخر اندکی خودخواه به نظر می رسد. میلان ۳-۱-۴ و با یک نیم در خط حمله بازی می کند چون لیائو همیشه به عقب بر نمی گردد.

مربی ایتالیایی در مورد عملکرد پیولی در میلان گفت:

او همیشه این شانس را نداشته است تا از عقب بازی سازی کند چون بازیکنان مناسب در اختیارش نبود هاند. اگر تیم کامل در اختیارش باشد، می توانیم عملکردش را ببینیم. تعجب آورترین مساله این است که میلان بدون سیمون کیائر هم خوب دفاع می کند و کالولو تبدیل به گزینه ای قابل اتکا شده و اشتباه هم نمی کند. 

کاپلو با تمجید از عملکرد منیان گفت:

به نظرم میلان از گذشته ضعیف تر نشده است. آنها یک دروازه بان بزرگ را با یک دروازه بان بزرگتر دیگر جایگزین کردند. آنها خط هافبکی دونده با بازیکنانی با کیفیت داشتند. ضمن این که با وجود لیائو و تئو هرناندز یکی از بهترین سمت چپ های دنیا را دارند. این تیم همیشه مقابل تیم های برجسته خوب بازی کردند. منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.